الكاظمی:

عراق به دنبال تقویت سیاست آرامش در منطقه است

عراق به دنبال تقویت سیاست آرامش در منطقه است به گزارش بازار پرواز نخست وزیر عراق در ادامه دیدارهایش در آمریکا اشاره کرد: عراق تلاش می کند هر آنچه سیاست آرامش در منطقه را تقویت می کند، دنبال کند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبکه سومریه نیوز، در بیانیه دفتر مصطفی الکاظمی، نخست وزیر عراق آمده است: الکاظمی با نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان آمریکا در واشنگتن ملاقات کرد.
طبق این بیانیه، آن دو به بررسی راه های تقویت همکاری بین عراق و آمریکا در حوزه های مختلف اقتصادی و چشم اندازهای هماهنگی سیاسی مشترک و نیز همکاری در زمینه های آموزش، فرهنگ، سرمایه گذاری و غیره پرداختند.
الکاظمی اشاره کرد: عراق تلاش می کند هر آنچه سیاست آرامش در منطقه را تقویت می کند، دنبال کند و در راه تحکیم اصلاحات، مبارزه با فساد و تقویت امنیت داخلی و ایجاد فضای مناسب جذب سرمایه گام بردارد.
پلوسی نیز اظهار داشت: کنگره آمریکا از کوشش های دولت عراق در امتداد موفقیت انتخابات اکتبر آینده حمایت می کند.
پلوسی همین طور بر اهمیت ادامه همکاری دو جانبه در حوزه های مقابله با کرونا و ارائه پشتیبانی از ملت عراق از رهگذر مشارکت در تامین دوزهای واکسن تاکید نمود.
رییس مجلس نمایندگان آمریکا در ادامه عنوان کرد: اعضای مجلس نمایندگان آمریکا از گام های دولت الکاظمی و طرح ها و نقش رو به فزونی آن در تقویت امنیت و ثبات منطقه ای حمایت می کنند.
منبع:

1400/05/07
11:23:14
5.0 / 5
172
تگهای خبر: آمریكا , بال , سایت , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
فروش هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم