اسپر:

كرونا بر سطح آمادگی نیروهای مسلح ما تأثیر گذاشته است

كرونا بر سطح آمادگی نیروهای مسلح ما تأثیر گذاشته است به گزارش بازار پرواز وزیر دفاع آمریكا سطح حفاظت سلامت در پنتاگون را به بالاترین میزان خود ارتقا داد و محدودیت های بیشتری را برای ورود به این ساختمان به دنبال انتشار و شیوع كروناویروس در نظر گرفته است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، مارك اسپر، وزیر دفاع آمریكا در یك نشست خبری اظهار داشت: امروز ما سطح حفاظت سلامت در پنتاگون را به مرحله C ارتقا داده ایم. این بدان معناست كه دسترسی به پنتاگون محدود می شود و فعالیت دوركاری كارمندان افزایش می یابد.
وی افزود، جدیدترین سطح حفاظتی شامل نظارت پزشكی همچون سنجیدن دمای بدن است.
این اقدامات از جانب پنتاگون در جهت محدود كردن و كاهش شیوع كرونا در بین كارمندان است.
در ۱۶ مارس سالجاری میلادی، وزارت دفاع آمریكا قوانین جدیدی را برای ورود به ساختمان این وزارتخانه وضع كرد كه شامل تعلیق تمامی ورودی ها و بازدیدهای غیررسمی می شود.
پیش تر نیز، این وزارتخانه به دنبال كاهش تعداد كارمندان در ساختمان به واسطه فعالیت دوركاری بود.
وزیر دفاع آمریكا همینطور گفت، تعداد كارمندانی كه حالا در وزارتخانه مشغول هستند به طرز قابل ملاحظه ای كاهش داشته و شاید بیشتر از ۶۰ كارمند در ساختمان نباشند. هیچ اقدامی در جهت محدود كردن دسترسی به رسانه ها در نظر گرفته نشده و ما می خواهیم ساختمان وزارتخانه برای پرسنل ضروری و رسانه ها باز بماند.
تا بامداد دوشنبه، تست كروناویروس ۱۳۳ پرسنل پنتاگون مثبت بود و هفت تن از آنها بستری شده اند.
وزیر دفاع آمریكا همینطور اعلام نمود كه با اعضای بیمار پنتاگون گفتگو كرده و نگران كاهش آمادگی وزارت دفاع با وجود تداوم گسترش این بیماری ویروسی نیست.
وی افزود: با وجود گسترش و شیوع این ویروس در بین كادر پنتاگون، مطمئن هستم كه باآنكه مسئله بر آمادگی نیروهای مسلح ما تاثیراتی می گذارد اما بر قابلیت های ما برای انجام مأموریت های امنیت ملی در خانه و خارج از كشور تأثیر نخواهد گذاشت.1399/01/05
13:18:42
5.0 / 5
3032
تگهای خبر: آمریكا , بال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم