توسط محققان سنگاپوری؛

زمان اختتام كرونا در ایران و جهان پیش بینی شد

زمان اختتام كرونا در ایران و جهان پیش بینی شد بازار پرواز: پژوهشگران سنگاپوری در تحقیقی جدید زمان به انتها رسیدن اپیدمی كووید-19 را پیش بینی كرده اند. طبق اطلاعات 97 درصد این اپیدمی تا 28 اردیبهشت در ایران كنترل می شود.


به گزارش بازار پرواز به نقل از دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور، محققان دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور(SUTD)در تحقیقی جدید با استفاده از هوش مصنوعی اطلاعات مربوط به پاندمی کووید ۱۹ در سرتاسر جهان را تحلیل و زمان احتمالی به انتها رسیدن شیوع کووید ۱۹ در کشورهای مختلف جهان را پیشبینی کرده اند. طبق اطلاعات آپدیت شده در ۲۸ آوریل (دیروز) در این تحقیق، پیشبینی می شود تا ۱۷ می (۲۸ اردیبهشت) ۲۰۲۰ میلادی ۹۷ درصد شیوع کووید ۱۹ در ایران اختتام یابد. همینطور تا حدود ۲۸ سپتامبر (۷ مهر) سالجاری میلادی شیوع این بیماری به صورت ۱۰۰ درصد اختتام می یابد.
همینطور این وبسایت پیشبینی می کند تا ۳۰ ماه می (۱۰ خرداد) ۹۷ درصد شیوع کرونا در جهان اختتام یابد. طبق پیشبینی مذکور این اپیدمی در یکم دسامبر (۱۱ آذر) در سرتاسر جهان به صورت ۱۰۰ درصد اختتام می یابد.
پیشبینی های محققان این دانشگاه درباره زمان به انتها رسیدن شیوع کووید ۱۹ در کشورهای مختلف جهان در وب سایتddi.sutd.edu.sg قابل مشاهده می باشد. اطلاعات موجود این وبسایت با عنایت به موارد تأیید شده ابتلاء به کووید ۱۹ در سرتاسر جهان ارائه شده است. البته در این وبسایت ذکر شده محتوا فقط برای مقاصد آموزشی و تحقیقاتی ارائه شده و احتمالاً اشتباهاتی نیز دارد.


منبع:

1399/02/12
20:22:15
5.0 / 5
3204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
فروش هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم