ساعت مرگ ترامپ در میدان ساعت نیویورك

ساعت مرگ ترامپ در میدان ساعت نیویورك بازار پرواز: بیلبورد تازه ساخته شده در میدان ساعت نیویورك تعداد قربانیان ویروس كرونا در آمریكا را نشان میدهد كه سازنده آن تاكید دارد كه اگر رئیس جمهور سریع تر وارد عمل می شد، این امكان وجود داشت كه از این تعداد تلفات اجتناب شود و این بیلبورد را ˮساعت مرگ ترامپˮ نامیده است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، این "ساعت" که توسط یوجین جارک، فیلمساز مشهور آمریکایی ساخته شده، بر روی سقف ساختمان میدان ساعت که به خاطر پاندمی کرونا خالی است، نصب شده است.
جارکی در پستی در پلتفورم مدیوم توضیح داد: این "ساعت" بر این فرض است که اگر دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بجای ۱۶ مارس فقط یک هفته زودتر یعنی ۹ مارس دستور رعایت فاصله اجتماعی و تعطیلی مدارس را صادر کرده بود، از ۶۰ درصد قربانیان ویروس کرونا در آمریکا اجتناب می شد.
این فیلمساز مستقر در نیویورک که دو بار برنده جوایز جشنواره ساندنس شده، اضافه کرد: ۶۰ درصد یک آمار محافظه کارانه است که توسط کارشناسان و به دنبال اظهارات مطرح شده در اواسط آوریل توسط آنتونی فائوچی، کارشناس برجسته بیماری های عفونی آمریکا برآورد شده است.
فائوچی که چهره قابل اعتماد واکنش دولت به ویروس کروناست گفته بود که اگر اقدامات احتیاطی زودتر آغاز می شدند، می توانستید جان تعداد بیشتری از مردم را نجات دهید.
جارکی در این پست خود نوشت: از دست رفتن بی خود جان انسان ها ما را بر آن داشته که خواهان رهبری مسئولانه تر بحران شویم. درست همانند نام سربازان کشته شده که بر روی یادبودها حک شده و به ما هزینه جنگ را یادآور می شود، شمارش تعداد افرادی که جان خودرا به خاطر تعلل ترامپ در پاسخ به ویروس کرونا از دست دادند، یک اقدام اجتماعی مهم و مهم است.
منبع:

1399/02/23
13:49:06
5.0 / 5
3131
تگهای خبر: آمریكا , بال , جت , ناسا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم