اطلاعات ۱۴ هزار تجهیزات آزمایشگاهی در دسترس صنایع قرار گرفت

اطلاعات ۱۴ هزار تجهیزات آزمایشگاهی در دسترس صنایع قرار گرفت بازار پرواز: اطلاعات بیش از 14 هزار تجهیزات آزمایشگاهی مستقر در 31 استان كشور در پایگاه اینترنتی شبكه آزمایشگاهی منتشر گردید.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری، یکی از خلاءهای موجود در صنایع نبود بخش تحقیقات و آزمایشگاه های تحقیقاتی است. بخشی که تاثیر زیادی در بالا بردن کیفیت و رفع نقصها موجود در این محصولات و خدمات دارند. اما دسترسی صنایع و پژوهشگران به این تجهیزات با انتشار اطلاعات ۱۴ هزار و ۵۰۰ تجهیز آزمایشگاهی تسهیل شد. تلاشی که می تواند به رونق صنایع کشور بیانجامد.
رضا اسدی فرد مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اعلان اینکه اطلاعات بیش از ۱۴ هزار تجهیز آزمایشگاهی مستقر در ۳۱ استان کشور در پایگاه اینترنتی شبکه آزمایشگاهی انتشار یافت، اظهار داشت: یکی از کوشش های شبکه آزمایشگاهی در این چند سال، تسهیل دسترسی به خدمات و محصولات آزمایشگاهی است اتفاقی که مقرر است به افزایش کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده در کشور منجر می شود.
به گفته وی، اطلاعات آزمایشگاه ها و بیش از ۱۴ هزار تجهیز آزمایشگاهی مستقر در کشور روی سایت شبکه قرار گرفته است تا پژوهشگران و صنایع از این اطلاعات استفاده کنند. این اطلاعات در زمینه معرفی توانمندی ها و قابلیت های مراکز عضو شبکه و نوع تجهیزات موجود در کشور است.
اسدی فرد اظهار داشت: شبکه با هدف سامان دادن به کارهای حوزه آزمایشگاهی در کشور شکل گرفته است. مجموعه ای که در این چند سال با ارائه خدمات مختلف به مخاطبان خود توانسته خانواده خودرا بزرگ و پرجمعیت کند تا با این کار خدمات آزمایشگاهی گسترده تری به جامعه ارائه شود.


منبع:

1399/03/20
20:45:32
5.0 / 5
2574
تگهای خبر: بال , جامعه , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
پهپاد
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم