صدور حكم ۱۲ سال زندان برای نخست وزیر پیشین الجزایر

صدور حكم ۱۲ سال زندان برای نخست وزیر پیشین الجزایر به گزارش بازار پرواز دادگاه ˮسیدی امحمدˮ الجزایر نخست وزیر پیشین این كشور را در پرونده شركت ˮسوفاكˮ به ۱۲ سال حبس محكوم نمود.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از سایت شبکه روسیا الیوم، دادگاه سیدی امحمد در پایتخت الجزایر احمد اویحیی، نخست وزیر اسبق این کشور را در پرونده شرکت "سوفاک"، شریک الجزایری شرکت خودروسازی "ولکس واگن" آلمان به ۱۲ سال حبس محکوم نمود.
طبق این گزارش، این پرونده همینطور شامل چند وزیر و تاجر سابق می شود.
روسیا الیوم در اینباره گزارش داد، دادگاه مذکور همینطور عبدالسلام بوشارب، وزیر صنعت سابق الجزایر را به ۲۰ سال حبس و پرداخت دو میلیون دینار این کشور بعنوان غرامت محکوم و دستور بازداشت وی را صادر کرد.
دادگاه سیدی امحمد همینطور "مراد عولمی"، رئیس شرکت خصوصی سوفاک و برادر او "خیذر" را به ترتیب به ۱۰ و هفت سال حبس محکوم نمود. این دادگاه همینطور "جربو أمین"، شریک فراری عولمی را به ۲۰ سال حبس و پرداخت دو میلیون دینار غرامت در این پرونده محکوم نمود.
سوفاک و ولکس واگن سال ۲۰۱۶ قراردادی به ارزش ۱۷۰ میلیون دلار برای تأسیس یک شرکت مشترک مونتاژ خودرو تأسیس کردند که شرکت الجزایری بیشتر سهام آنرا در اختیار داشته است.1399/04/04
19:31:25
5.0 / 5
2186
تگهای خبر: خودرو , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هواپیما کنترلی کاغذی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم