اخطار چین به دانشجویانش در آمریكا درباره بازجویی های ظالمانه

اخطار چین به دانشجویانش در آمریكا درباره بازجویی های ظالمانه به گزارش بازار پرواز چین از دانشجویان خود در آمریكا خواسته نسبت به بازداشت ها و بازجویی های ˮخشونت آمیزˮ هوشیار باشند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، مقامات چین به دانشجویان چینی مقیم آمریکا نسبت به امکان قرار گرفتن در معرض بازجویی های ظالمانه اخطار دادند.
این در شرایطی است که وانگ وِن بین سخنگوی وزارت خارجه چین با اشاره به اظهارات وزیر خارجه آمریکا در جهت دامن زدن به "چین هراسی" اظهار کرد، حرف های پامپئو پر از دروغ است و همچنان نشان دهنده اشتباه های روز افزون آمریکا در سیاست های اخیر خود نسبت به چین و نگاهی حاکی از پارانویای مک کارتیسم است.
رادیو بین المللی چین به نقل از سخنگوی وزارت خارجه این کشور گزارش داد: تلاش آمریکا برای تشکیل یک گروه از هم پیمان های خود و ترویج مقاومت ایدئولوژیک؛ بر خلاف روند عصر کنونی در خصوص صلح، پیشرفت و همکاری است و با خواست اغلب کشورهای جهان همسو نیست؛ ازاین رو، بدون شک موفق نمی گردد. چین بعنوان یک کشور بزرگ مسؤولیت پذیر، قاطعانه از حقوق حاکمیت، منافع امنیتی و توسعه خود دفاع و با سلطه جویی و نابرابری مقابله می کند و بر تقویت گفتگو و همکاری با دیگر کشورهای جهان پایبند خواهد بود تا بتواند همچنان روند ایجاد جامعه بشری با سرنوشت مشترک را به پیش سوق دهد.
منبع:

1399/05/02
17:01:23
5.0 / 5
2345
تگهای خبر: آمریكا , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
پهپاد
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم