مقام ارشد پكن در هنگ كنگ:

تحریم های آمریكا مضحك هستند

تحریم های آمریكا مضحك هستند نماینده ارشد چین در هنگ كنگ امروز (شنبه) گفت، تحریم های اعمال شده از طرف واشنگتن مقابل مقام های ارشد این دولتشهر و همین طور چین ˮاقداماتی از روی مسخرگی و مضحكˮ است و موجب ارعاب یا ترس مردم چین نمی گردد.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، آمریکا روز جمعه مقابل چند تن از مقام های ارشد دولت هنگ کنگ و چین تحریم وضع و علت آنرا اعمال قانون جدید امنیت ملی در این دولتشهر عنوان نمود که بگفته منتقدان برای سرکوب مخالفان و همین طور تضعیف خودمختاری و آزادی های مردم در آن است.
دفتر ارتباطی چین در هنگ کنگ در اطلاعیه ای اعلام نمود: تمایلات بی پروای سیاستمداران آمریکایی در پشتیبانی از ناآرامی های ضد چینی در هنگ کنگ آشکار شده و این اقدامات، مسخره و مضحک هستند. تهدیدها و ارعاب نمی توانند موجب ترس مردم چین شوند.
لو هوینینگ، نماینده دفتر ارتباطی چین در هنگ کنگ که در لیست این تحریم هاست، همین طور اظهار داشت: تحریم های آمریکا مقابل من نشان میدهد که من آنچه را باید برای کشورم و هنگ کنگ انجام دهم، به درستی انجام داده ام.
مفسرین سیاسی مدعی هستند، قانون جدید امنیت ملی به صورت مستقیم از طرف پکن وضع شده و با دور زدن پارلمان هنگ کنگ نشان میدهد که آغازی برای اجرای حکومت استبدادی در این دولتشهر است.1399/05/18
16:08:51
5.0 / 5
1944
تگهای خبر: آمریكا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم