اسد:

جنگ جلوی انجام وظایف ما را نمی گیرد

جنگ جلوی انجام وظایف ما را نمی گیرد به گزارش بازار پرواز بشار اسد تصریح كرد: جنگ هیچگاه ما را از انجام وظیفه مان بازنخواهد داشت و قدرت ملت ها در سازگاری با شرایط و به خدمت گرفتن آن در جهت در منافعشان است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه در سخنرانی در مقابل اعضای پارلمان در سومین دوره قانونگذاری خود اظهار داشت: اقتدار ملت ها در سازگاری با شرایط و تبدیل آن به نفع خودشان نمود پیدا می کند.
او اشاره کرد: قرار بود این جلسه در مجلس برگزار گردد اما به علت لزوم تدابیر ضد کرونایی در کاخ ملت برگزار گردید.
رئیس جمهوری سوریه تصریح کرد: انتخاب مجلس بزرگوار شما تحولی تاریخی در تحولات جنگ به حساب می آید که ملت ما با قلم های رای دهندگان و اراده شان جزئیات آنرا ثبت کردند.
وی افزود: انتخاباتی که به تازگی شما در آن وارد شدید متفاوت بود و به رغم کرونا و تأثیر آن در حجم حضور برخی ما شاهد تعدد فهرست ها و رقابت واقعی بودیم و این رقابت خیزشی ملی است و هر خیزش ملی خیزشی مثبت است چونکه تعهد ملی را بیان می کند.
اسد تصریح کرد: ما انتقادات زیادی درباره انتخابات مجلس شعب (پارلمان) شنیدیم که البته بعضی از آنها درست بودند اما نکته مثبت مهمتر این است که ما مشکلات مان را به صورت صادقانه ببینیم.
اسد خاطرنشان کرد: طرح های موفق از دیدگاه استراتژیک نشات می گیرند و مجلس شما نقش محوری در مذاکره دارد و پلی مهم بین شهروندان و قوه مقننه است.
بشار اسد تصریح کرد: پس از انتخابات باید به منظور رسیدن به اصولی که اقدامات اشتباه را بکاهد، وارد مذاکره شویم. کسانی هستند که می گویند آنچه از رقابت در انتخابات حاصل شد گامی رو به جلو بود و این درست است. موفقیت پارلمان به شکل جدی به روابط ملت و قوه مقننه مرتبط می باشد.
رئیس جمهوری سوریه خاطرنشان کرد: قانونگذاری های درست در کانون فعالیت پارلمان قرار دارند که فرصت ها، عدالت و تقویت وابستگی ملی را ایجاد خواهند کرد. اشکالات در قانونگذاری ها به موسسات ضرر می زنند و ثبات را متزلزل کرده و اعتماد ملت به موسسات را از بین می برند. ملت سوریه آگاهی غیرعادی و خاصی را در مقابله با ابزارهای ستمگرانه در طول جنگ نشان دادند.
او اضافه کرد: شرایط کنونی شرایطی ناامیدکننده نه فقط در سوریه بلکه در کل منطقه و جهان است اما همیشه مجالی برای امید برای تغییر واقعی وجود دارد. ما پایداری مردم حلب، فوعه، کفریا، دیرالزور و اسیران مان در زندان های اسرائیل را فراموش نخواهیم کرد. جان های شامخ هستند که به سرزمین و کشور بزرگی و فرصت زندگی می دهند.
اسد درباره قانون قیصر یا سزار اظهار داشت: به تازگی بحثی درباره قانون "قیصر" درگرفت که جزئی از مراحل قبلی محاصره و تحریم سوری ها بود. قانون قیصر ضرر و جنگ روانی بیشتر با خود دارد. هر چه تروریسم در جنگ ضد سوریه شکست خورد آنها به تنش از جوانب دیگر روی آوردند یکی قانون قیصر در این راستاست.
رئیس جمهوری سوریه تصریح کرد: قانون قیصر عنوان مرحله ای جدید از تنش و سخت گیری ضد سوریه و منطقه است. دزدان در طول تاریخ همینطور "تحریم هایی هوشمندانه" را اجرا می کردند. پاسخ عملی به محاصره افزایش تولیدات در تمام بخش هاست.
منبع:

1399/05/22
22:01:16
5.0 / 5
2278
تگهای خبر: تولید , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
هواپیما کنترلی کاغذی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم