آزمایش موفق پهپاد نظامی ارتش آمریكا

آزمایش موفق پهپاد نظامی ارتش آمریكا بازار پرواز: آژانس تحقیقاتی دارپا وابسته به ارتش آمریكا از دومین آزمایش موفق پهپاد نظامی بدون سرنشین گرملینز ایكس 61 ای آگاهی داده است.به گزارش بازار پرواز به نقل از نیواطلس، این پهپاد در یکی از محوطه های نظامی ارتش آمریکا در ایالت یوتا با موفقیت پرواز کرده است. آزمایش اولیه پهپاد مورد اشاره در جولای سال ۲۰۲۰ انجام شده بود.
پهپادهای مورد اشاره از توان پرتاب حداکثر چهار پهپاد به سمت هدف در حین پرواز برخوردار می باشند و پروسه آماده سازی آنها برای حرکت حداکثر نیم ساعت طول می کشد. مزیت مهم استفاده از این پهپاد عدم نیاز به پرواز هواپیماهای نظامی برای نزدیک کردن پهپادها به هدف های تعیین شده برای شناسایی و کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت است.
در نخستین آزمایش پهپاد مورد اشاره به مدت ۹۰ دقیقه در هوا پرواز کرد و این رقم در آزمایش دوم به دو ساعت افزایش پیدا کرد. پهپاد مورد اشاره که بطور خودکار حرکت می کند از توان مانور بالایی نیز برخوردارست و می تواند با حفظ فاصله ۳۸ متری از هواپیماهایی مانند هرکولس سی ۱۳۰ آنها را همراهی کند.
پهپاد مذکور می تواند تا ۶۸ کیلوگرم بار را با خود حمل کند و از سیستم عیب یابی و تعمیر خودکار در حین پرواز نیز برخوردارست. مقرر است سومین پرواز آزمایشی این پهپاد در ماه اکتبر صورت گیرد.


منبع:

1399/06/10
20:55:22
5.0 / 5
1873
تگهای خبر: آمریكا , بال , پرتاب , پرواز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
هواپیمای عمودپرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم