سفیر امارات در واشنگتن:

ما كشوری دموكرات نیستیم!

ما كشوری دموكرات نیستیم! به گزارش بازار پرواز سفیر امارات در واشنگتن برای توجیه رویكرد استبدادی در كشورش نظریه ای تمسخرآمیز را مطرح كرده و مدعی شد: سلطنت استبدادی نسبت به افكار عمومی حساس تر است برای اینكه پدرانه است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه ای القدس العربی، یوسف العتیبه، سفیر امارات در واشنگتن در گفت وگویی با مجله "اسرائیل اینسایدر" وابسته به رژیم صهیونیستی در اشاره به توافق نرمال سازی با رژیم اشغالگر صهیونیستی که گروه های گسترده ای از جامعه امارات مخالفت خودرا با این اقدام ابوظبی اعلام کردند، اظهار نمود: خیلی از مردم همیشه فکر می کنند ما به افکار عمومی در داخل امارات اهمیت نمی دهیم چون کشوری دموکرات نیستیم اما در واقع کاملا بر عکس از آنجایی که دموکرات نیستیم، باید بی نهایت با آنچه مردم می خواهند و دنبال می کنند، همسو باشیم و مردم واقعا این را می خواهند.
العتیبه در ادامه ادعا نمود که شهروندان کشورش مشتاق نرمال سازی بودند و این مساله چیزی نیست که شما بر خلاف خواست مردم تحمیل کنید.
سفیر امارات در واشنگتن اضافه کرد: زمانی که کشوری باید چنین تصمیمی بگیرد، باید تعادل را میان مجموعه متنوعی از مسایل داخلی همچون مساله اقتصادی و منافع برقرار کند.
خیلی از مفسرین آمریکایی معتقدند رژیم اشغالگر صهیونیستی به دنبال دوستان و هم پیمانانی ثروتمند در منطقه خلیج فارس است که قاطعانه اهمیتی برای دموکراسی قایل نیستند و بی شک قراردادهای نرمال سازی بدنام با امارات و بحرین دستاوردهای بزرگی را بدون ارائه امتیازی در مقابل آنها برای این رژیم محقق کرده است.
منبع:

1399/07/10
19:29:24
5.0 / 5
1743
تگهای خبر: آمریكا , بال , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کوادکوپتر کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم