دبیر ستاد علوم شناختی:

باید با داده كاوی فناوری پساهوش مصنوعی را به بلوغ برسانیم

باید با داده كاوی فناوری پساهوش مصنوعی را به بلوغ برسانیم به گزارش بازار پرواز دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی معاونت علمی با اعلان اینکه فناوری پسا AI در حال ظهور است اظهار داشت: باید بدون تأخیر و با داده کاوی بتوانیم فناوری پسا هوش مصنوعی را به بلوغ برسانیم.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، دکتر مجید نیلی احمدآبادی امروز در مراسم شناخت و تحلیل گفتمان و رفتار جامعه ایرانی در بحران کرونا که در محل معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به صورت آنلاین برگزار شد، با اعلان اینکه داده کاوی هوشمند به توان علوم شناختی برای تحریک جامعه علمی و شرکتهای دانش بنیان است، اظهار داشت: این فراخوان را برگزار کردیم و تیم هایی بعنوان تیم های برگزیده انتخاب شدند.
وی با تاکید بر اینکه تحلیل داده ها نیاز به فناوری پسا هوش مصنوعی دارد، اظهار داشت: باید بدون تأخیر و با داده کاوی بتوانیم فناوری پسا AI را به بلوغ برسانیم. ما باید بواسطه این فناوری درک مخاطب و اثربخشی را در یک موضوعی اندازه گیری نماییم.
وی با اعلان اینکه داده کاوی هوشمند به توان علوم شناختی می تواند در حکمرانی، سیاست های ملی و اقتصادی و … تأثیر بگذارد، اظهار داشت: ما می توانیم با بهره گیری از این فناوری با سرعت بیشتر و چشم بازتر سیاست گذاری و برنامه ریزی در حوزه های مختلف را داشته باشیم.
به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، این مراسم با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری، دکتر کمال خرازی مشاور معاون علمی و فناوری در علوم شناختی و دکتر مجید نیلی احمد آبادی دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی انجام شد و برگزیدگان این فراخوان معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.


منبع:

1399/10/18
23:26:03
0.0 / 5
1086
تگهای خبر: جامعه , دانش بنیان , سرعت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم