رئیس جهاد دانشگاهی خبرداد:

رونمایی از قطار متروی ملی در آینده ای نزدیك

رونمایی از قطار متروی ملی در آینده ای نزدیك رئیس جهاد دانشگاهی از رونمایی قطار متروی ملی در آینده ای نزدیک آگاهی داد و اظهار داشت: با اجرای این پروژه دانش بومی طراحی و ساخت آن کسب شده است.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، حمید رضا طیبی با اشاره به رونمایی از قطار مترو ملی در آینده ای نزدیک اظهار داشت: طراحی و تولید سیستم رانش که به لحاظ فناوری پیچیده ترین قسمت قطار مترو شمرده می شود و در صنعت مترو سازی از آن بعنوان مغز، قلب و ماهیچه های یک قطار نامبرده شده و حدود ۳۰ درصد قیمت یک قطار را تشکیل می دهد به بهترین شکل و با پیشرفته ترین فناوری توسط جهادگران جهاد دانشگاهی انجام گرفت.
وی افزود: به صورت طبیعی قطار ملی بر دوش فناوری تولید شده در جهاد دانشگاهی حرکت می کند و تمام تلاش ما این بوده و هست که این پروژه به بهترین شکل و با پیشرفته ترین فناوری صورت گیرد.
رئیس جهاد دانشگاهی اضافه کرد: پیشرفته بودن دانش طراحی و ساخت داخل واگن های مترو به سادگی قابل تعمیم به قطارهای پرسرعت بین شهری است.
وی با اجرای این پروژه دانش بومی طراحی و ساخت آن کسب شده است و با برنامه ریزی درست و تامین منابع مالی هزاران شغل به صورت مستقیم و غیرمستقیم ایجاد خواهد شد.

1399/12/20
11:31:53
0.0 / 5
817
تگهای خبر: تولید , سرعت , سیستم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
پهپاد
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم