در یك وب سایت دائمی؛

دستاوردهای دانش بنیان حوزه آب و انرژی به نمایش درآمد

دستاوردهای دانش بنیان حوزه آب و انرژی به نمایش درآمد بازار پرواز: یکی از اقدامات معاونت علمی و فناوری برای بسط فناوری های حوزه آب و انرژی، راه اندازی نمایشگاه مجازی و دائمی این حوزه در کشور است.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی معاونت علمی و فناوری با هدف افزایش راندمان حضور در نمایشگاه ها، معرفی دستاوردهای شتاب دهندها و شرکت های دانش بنیان و امکان برقراری ارتباط مستقیم با شرکت های حاضر در نمایشگاه و صنایع در رابطه با انرژی مبادرت به برگزاری نمایشگاه مجازی و دائمی آب و انرژی کرده است.
یکی از دستاوردهای این نمایشگاه مجازی، برگزاری رویداد ارائه نیازهای فناورانه، حوزه کاتالیست با حضور شرکت های دانش بنیان و برگزاری رویداد پشتیبانی از ساخت داخل صنعت پتروشیمی بود.
امسال نیز رویدادهای پتروشیمی، فناوری های نیروگاهی، انرژی در ساختمان، انرژی های خورشیدی، انرژی بادی، انرژی های زمین گرمایی و انرژی آبی (سدها و انرژی آبی دریایی) و ذخیره سازی انرژی نیز در این نمایشگاه برقرار خواهد بود.
نمایشگاه مجازی آب و انرژی با ایجاد وب سایت رویدادها که به آخرین فناوری های سه بعدی مجهز است به صورتی فضایی برای به روزرسانی و به هم رسانی تقاضا و عرضه در این عرصه ها را به وجود می آورد. این نمایشگاه بر پایه پلت فرم به وجود آمده با عنوان نمایشگاه دائمی فناوری های حوزه آب و انرژی شکل گرفته است و تا برگزاری رویداد بعدی بصورت مجازی ادامه می یابد.


منبع:

1400/01/31
19:14:10
5.0 / 5
368
تگهای خبر: انرژی , دانش بنیان , سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
فروش هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم