جهاد اسلامی فلسطین:

مقاومت آماده پاسخ به جنایت های اشغالگران است

مقاومت آماده پاسخ به جنایت های اشغالگران است بازار پرواز: یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد، آن چه که در محله الشیخ جراح در قدس اشغالی رخ می دهد و این محله از ساکنانش تخلیه می شود، جنایتی است که به جنایت های اشغالگر مقابل مردم فلسطین در شهر قدس افزوده می شود.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، احمد المدلل، از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین در مصاحبه با شبکه فلسطین الیوم گفت، جنایت های اشغالگر در محله الشیخ جراح اختتام جنایت های آن نخواهد بود، بلکه برگی از زنجیره جنایت های مداومی است تا قدس را بصورت کامل از مردمان آن تخلیه کرده و آنرا به پایتختی برای اشغالگر تبدیل کند.
المدلل اشاره کرد: دادگاه اشغالگر هیچ ارتباطی با قانون انسانی ندارد و این دادگاه بر جنایت جدید اشغالگر در حق مردم ما در محله الشیخ جراح در قدس اشغالی سرپوش می گذارد.
این رهبر جهاد اسلامی خواهان انتفاضه ای مردمی در کرانه باختری و قدس و فعال سازی مقاومت با تمامی مظاهر آن خصوصاً مقاومت مسلحانه شد و اصرار کرد که مقاومت به دور از آنچه که رخ می دهد، نخواهد بود، چونکه مقاومت همیشه در آمادگی کامل جهت پاسخ به جنایت های اشغالگر است.
المدلل عنوان داشت: اتحادیه عرب و تشکیلات خودگردان فلسطین و جامعه بین الملل باید به مسئولیت های خود در رویارویی با جنایت های اشغالگر مقابل مردم فلسطین در قدس به ویژه مردم ما در محله الشیخ عمل کنند.
منبع:

1400/02/12
14:36:41
5.0 / 5
700
تگهای خبر: جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
پهپاد
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم