۳۵ طرح نوآورانه آب و انرژی در معاونت علمی تایید شد

۳۵ طرح نوآورانه آب و انرژی در معاونت علمی تایید شد به گزارش بازار پرواز بیشتر از ۴۶ طرح نوآورانه در حوزه فناوری های آب و انرژی به معاونت علمی و فناوری ارسال شد و در سال جدید ۳۵ طرح به تأیید نهایی رسید.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری، ستاد توسعه فناوری آب و انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری بعنوان مرجعی مطمئن و قابل اتکا برای اتصال طرح ها و ایده های حوزه آب و انرژی به صنعت به حساب می آید و بر مبنای همین مأموریت و رسالتی که بر عهده دارد، از طرح های خلاق و نوآورانه ای که بتواند تأثیری مثبت در توسعه این صنعت حیاتی داشته باشد و گامی اثرگذار در این جهت بردارد حمایت می کند.
بر همین اساس افراد حقیقی و حقوقی طرح های نوآورانه و فناورانه خویش را به این ستاد ارسال می کنند تا بعد از بررسی های تخصصی، شرایط برای توسعه بازار و تجاری سازی آنها فراهم گردد.
سال گذشته هم با همین رویکرد حدود ۴۶ طرح فناورانه به این ستاد ارسال شد که بعد از بررسی های تخصصی و علمی، ۱۴ مورد آنها به تأیید نهایی رسید.
طرح هایی در حوزه «فناوری های پیشرفته انرژی»، «توسعه فناوری های حوزه آب و انرژی»، «توسعه فناوری گرمایش و برق»، «طراحی توربین بادی»، «سیستم روشنایی خورشیدی» و «تجاری سازی یافته های پژوهشی».
مهم ترین دستاورد شکل گیری زیست بوم فناوری و نوآوری در کشور را میتوان باور عمومی جامعه و مدیران به توان و قدرت نفوذ ایده های نوآورانه و خلاقیت ها در توسعه کشور و پاسخ به نیازهای کشور دانست. امروز برای بقا و پیشرفت و حتی حفظ وضعیت موجود باید جریان نوجوئی و نوآوری را در تمام حوزه ها جاری و ساری کرد تا از رکورد و نابودی آنها جلوگیری شود. بهره گرفتن از خلاقیت ها و نوآوری ها ضامن حفظ بقای صنایع مختلف است.
به همین دلیل باید به این جریان نوظهور در کشور بها داد و با اتکا به آن روند توسعه یافتگی کشور را دنبال کرد.


منبع:

1400/02/15
09:54:38
5.0 / 5
654
تگهای خبر: انرژی , بال , جامعه , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کوادکوپتر کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم