شكایت خانواده نتانیاهو از المرت

شكایت خانواده نتانیاهو از المرت بازار پرواز: خانواده بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مقابل ایهود المرت، نخست وزیر سابق این رژیم به سبب اظهارات اخیر وی که این خانواده را دیوانه خوانده بود، شکایت کردند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، روزنامه القدس العربی نوشت، بر طبق شکایتی که خانواده نتانیاهو به دادگاه تل آویو ارائه کرده اند، از دستگاه قضائی می خواهند تا المرت را به پرداخت غرامت هایی به ارزش ۸۳۷ هزار شِکِل (حدود ۲۵۷هزار دلار آمریکا) وادار کند.
بر طبق این شکایت، المرت طی دو مصاحبه به خانواده نتانیاهو افترا زده و گفته است، نتانیاهو و ساره، همسر وی و یائیر، پسر بزرگشان نیاز به درمان روانی دارند.
خانواده نتانیاهو در این شکایت المرت را به کوشش برای خدشه دار کردن "شهرت" نخست وزیر و ساره، همسر و یائیر، پسر بزرگشان متهم کردند.
وکیل مدافع نتانیاهو در متن شکایت اعلام کرد، المرت با اتهامات دروغین به حملات خود مقابل خانواده نتانیاهو ادامه داده و تمامی خطوط قرمز را زیر پا گذاشته است.
در این شکایت نامه قسمتی از اظهارات المرت درج شده است همچون اینکه وی گفته است خانواده نتانیاهو بیمار روانی هستند و در وضعیت عادی هر روانپزشک با وجدانی به سرعت دستور درمان آنها را صادر خواهدنمود.
المرت در مصاحبه ای گفته بود که این خانواده گرفتار یک بیماری ذهنی هستند.
خانواده نتانیاهو نیز از المرت خواسته بودند تا عذرخواهی کرده و این ادعاها را علناً رد کند.
المرت دو ماه پیش در گفتگو با سایت وای نت گفته بود، نتانیاهو فردی متکبر است و شخصا یا بوسیله باند اطراف خود با هدف دستیابی به تعدادی از اهدافش اخبار را فاش می کند.
وی همین طور گفته بود، نتانیاهو از هجمه های امنیتی برای اعمال فشار بر شرکای احتمالی خود سوءاستفاده می کند.
المرت که روابط خصمانه ای با نتانیاهو دارد، گفت، او آماده فروش امنیت رژیم صهیونیستی است تا امنیت شخصی خودش را حفظ کند.
وی همین طور درباب مدیریت روابط رژیم صهیونیستی با اولین همپیمان خود آمریکا از نتانیاهو انتقاد نمود و گفت، او مغرور بوده و گرفتار جنون خود بزرگ بینی است و این مساله ممکنست هزینه های سنگینی برای رژیم صهیونیستی در روابط با ایالات متحده از نظر سیاسی و اقتصادی داشته باشد.
منبع:

1400/02/17
17:36:26
5.0 / 5
636
تگهای خبر: آمریكا , دستگاه , سایت , سرعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم