اتحادیه صنفی متروی مسكو:

متروی مسكو كاركنان با دیدگاه های ضدكرملین را اخراج می كند

متروی مسكو كاركنان با دیدگاه های ضدكرملین را اخراج می كند به گزارش بازار پرواز رئیس یک اتحادیه صنفی روسیه گفت، خدمات متروی مسکو مبادرت به اخراج بیشتر از ۴۰ نفری کرده که تصور می شود خیلی از آنها به خاطر عقاید ضدکرملین یا ثبت پشتیبانی از ˮالکسی ناوالنیˮ، منتقد سیاسی در بند، اخراج شده اند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از رویترز، پلیس حامیان ناوالنی، صریح ترین منتقد ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه را به دنبال برگزاری چند اعتراض ملی خواهان آزادی وی در سالجاری، به شدت سرکوب کرده است.
برخی به خاطر بی احترامی به محدودیت های کرونا، تحت پیگرد قانونی و حبس خانگی قرار گرفته اند و بعضی از برجسته ترین متحدان ناوالنی هم کشور را ترک کرده اند. با این حال، اخراج گسترده حامیان وی گزارش نشده است.
"نیکولای گوستف" به رویترز گفت، اتحادیه مستقل صنفی متروی مسکو که ریاست آنرا بر عهده دارد، با رجوع ۴۰ تن از کارکنان-اکثراً راننده های مترو- روبرو شده که به آنها گفته شده این کار را ترک کنند.
به نقل از ایشان، کسانی که از ترک کار امتناع کردند، با تخلفات ساختگی اخراج شده اند. وی افزود علت این که چرا کارمندان اخراج شده هدف قرار گرفته اند، کاملاً روشن نیست.
گوستف افزود: خیلی از آنها فکر می کنند به خاطر دیدگاه های مخالف خود اخراج شده اند. بعضی از آنها در وبسایت ناوالنی، برخی در وبسایت "مدوزا" و دیگر وبسایت ها ثبت نام کرده بودند. گوستف در حال اشاره به وبسایت خبری پرطرفداری بود که روسیه به آن برچسب رسانه "عامل خارجی" زده بود.
متروی مسکو به درخواست برای اظهارنظر پاسخی نداد.
وی اظهار نمود: مشخصاً افراد بیشتری هم اخراج شده اند، در حالیکه ما فقط می توانیم در مورد کسانی صحبت نماییم که به خاطر تخلف اخراج شده اند و به ما مراجعه نموده اند.
رئیس اتحادیه صنفی متروی مسکو در انتها اضافه کرد، این اخراج ها می تواند مانع عملکرد خوب مترو شود.1400/02/25
20:24:15
5.0 / 5
599
تگهای خبر: بال , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
هواپیمای عمودپرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم