پلیس اشغالگر به زور تظاهرات ضد بسته شدن محله الشیخ جراح متفرق كرد

پلیس اشغالگر به زور تظاهرات ضد بسته شدن محله الشیخ جراح متفرق كرد به گزارش بازار پرواز نیروهای رژیم صهیونیستی در شهر قدس عصر امروز، شنبه به استفاده از بمب های صوتی و آب های پرفشار برای سرکوب تظاهرات ضد بسته شدن محله الشیخ جراح متوسل شدند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، خبرگزاری الشهاب اعلام نمود: نیروهای اشغالگر از شلنگ های آب پرفشار و بمب های صوتی برای متفرق کردن شرکت کنندگان در تظاهرات استفاده کردند.
این تظاهرات مقابل ورودی غربی محله الشیخ جراح ضد بسته شدن محله استفاده کردند.
به قول منابع، علاوه بر ساکنان الشیخ جراح فعالان صلح شرکت کردند و شعارهایی در محکومیت محاصره محله الشیخ جراح و اقدامات نیروهای اشغالگر و شهرک نشینان در حق ساکنان فلسطینی محله سردادند.
شرکت کنندگان خواهان ممانعت از اقدامات تحریک آمیز شهرک نشینان اسرائیلی و لغو محاصره غیرقانونی ادامه دار محله از ۱۴ روز پیش شدند.
نیروهای اشغالگر از تظاهرات در ورودی محله ممانعت کردند در حالیکه به شهرک نشینان اجازه دادند آزادانه اجازه ورود و خروج می دادند.
هلال احمر فلسطین از زخمی شدن یک فرد بر اثر بمب صوتی اطلاع داد که نیروهای اشغالگر از آن ضد تظاهرکنندگان استفاده کردند.
نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی به صورت گسترده در ورودی محله الشیخ جراح مستقر شده و مانع از ورود شهروندان به خانه های تحت محاصره شدند. این شهروندان در معرض تهدید کوچاندن الزامی به نفع شهرک شینان قرار دارند.
اهالی الشیخ جراح در شهر قدس اشغالی خواهان همبستگی با آنها برای آخر دادن به محاصره اسرائیل ضد این محله شدند.
ساکنان محله خواهان پشتیبانی از خودشان شدند و ساعت پنج عصر در اعتراض به محاصره تحمیلی نیروهای اشغالگر بر محله شان به محله رفتند.1400/03/01
21:55:12
5.0 / 5
355
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کوادکوپتر کوچک
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم