برای تقویت روابط تجاری با امارات

رژیم صهیونیستی وابسته اقتصادی جدید در ابوظبی تعیین می كند

رژیم صهیونیستی وابسته اقتصادی جدید در ابوظبی تعیین می كند وزارت اقتصاد رژیم صهیونیستی می خواهد در تابستان آینده وابسته اقتصادی جدیدی را در ابوظبی تعیین کند که مسؤول روابط تجاری خواهد بود.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، سایت "واینت" رژیم صهیونیستی گزارش داد، بخش اداره تجارت خارجی وزارت اقتصاد و صنعت این رژیم می خواهد وابسته اقتصادی جدیدی در ابوظبی تعیین کند تا مسـؤول روابط تجاری بین تل آویو و ابوظبی باشد.
وابسته اقتصادی از جانب وزارت اقتصاد و صنعت مسؤول تقویت روابط تجاری و اقتصادی بین اسرائیل و امارات و هم جذب سرمایه های خارجی از امارات و سوق دادن آنها به اقتصاد اسرائیل خواهد بود.
با تعیین این وابسته اقتصادی، آن به مجموعه وابسته های اقتصادی ملحق خواهد شد که مدیریت تجارت خارجی در وزارت اقتصاد و صنعت اداره می کند و در بیشتر از ۵۰ مرکز فعالیتهای تجاری سراسر جهان فعالیت دارند.
وابسته اقتصادی ابوظبی عملا وابسته شماره ۴۵ خواهد بود و به وابسته های اقتصادی اضافه خواهد شد که آخرین آن در مانیل فیلیپین پارسال میلادی تعیین شد.
انتظار می رود وابسته اقتصادی جدید در ابوظبی ابیعاد تامیر (۳۸) باشد که بخش سرمایه گذاری خارجی در وزارت خانه را اداره کرده و در قالب ماموریتش به دنبال شرکت هایی خواهد گشت که تمایل به سرمایه گذاری در اسرائیل دارند و به ارتباط آنها با طرف های مربوطه در اسرائیل کمک خواهد نمود.
اشاره می شود تامیر مسؤول تشکیل روابط بین Invest Israel و امارات با تمرکز بر تقویت همکاری در زمینه های سرمایه گذاری، تحقیقات و پیشبرد همکاری با دفتر سرمایه گذاری ابوظبی (ADIO) بوده است.
بر اساس گزارش اداره تجارت در وزارت اقتصاد رژیم صهیونیستی در اکتبر ۲۰۲۰ امکانات و همکاری اقتصادی بین اسرائیل و دولت امارات شامل مسائل مختلف همچون تقویت روابط پروازی بین اسرائیل، کشورهای شورای همکاری خلیج فارس و شرق آسیا، واردات نفت، همکاری در زمینه انرژی، صادرات الماس، جذب سرمایه ها از صندوق های خصوصی و دولتی، همکاری در زمینه بهداشت و تجهیزات پزشکی، همکاری در مسائل آب، کشاورزی، همکاری الکترونیکی در زمینه دارایی و انرژی تجدیدپذیر و همکاری در دیگر مسائل بوده است.
منبع:

1400/03/11
22:40:32
5.0 / 5
326
تگهای خبر: الكترونیك , انرژی , بال , پرواز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم