نتایج نظرسنجی نشان داد؛

یك سوم از جمهوری خواهان معتقدند ترامپ بازمی گردد!

یك سوم از جمهوری خواهان معتقدند ترامپ بازمی گردد! بازار پرواز: نظرسنجی جدید مورنینگ کانسالت و پولیتیکو نشان می دهد، حدودا یک سوم رای دهندگان جمهوریخواه باور دارند که دونالد ترامپ، رییس جمهوری پیشین آمریکا ˮدوباره رییس جمهور خواهد شد.ˮ


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، یک نظرسنجی رهگیری ملی که از چهارم تا هفتم ژوئن انجام شد، نشان میدهد که ۲۹ درصد از افرادی که خودشان را جمهوریخواه معرفی کردند، "بسیار" یا "تا حدی" احتمال می دهند که ترامپ امسال باردیگر بعنوان رییس جمهوری آمریکا منصوب شود.
کامرون ایزلی، سردبیر ارشد مورنینگ کانسالت با اعلان اینکه این ارقام از دید او بهت آور است، اظهار داشت: این دقیقا چیزی است که به نظر میرسد در بین رای دهندگان جمهوریخواه عمیقا جریان دارد. واقعا میزان آن بالا به نظر میرسد.
بتازگی مگی هابرمن، خبرنگار نیویورک تایمز در پیامی توییتری نوشت که ترامپ در جمع کوچکی که با آنها در ارتباط بوده گفته است که انتظار دارد تا ماه آگوست باردیگر منصوب شود.
روزنامه واشنگتن پست هم با تایید گزارش هابرمن نوشت که ترامپ روی بازرسی های انتخاباتی تمرکز کرده و به متحدانش گفته است که این ها میتواند به بازگشت باردیگر او به کاخ سفید در اواخر امسال منجر شود. واشنگتن پست همین طور گزارش داد: برخی مشاوران میگویند که به نظر میرسد این اظهارات نوعی افکار بدون تامل باشد.
نتایج این نظرسنجی جدید نشان داد که بغیر از بحث جدی بودن این اظهارات، این گفته ها موجب چنین باوری در بین گروه های مختلف شده است.
در بین جمهوریخواهان، ۱۷ درصد گفتند که انتصاب باردیگر ترامپ را بسیار محتمل و ۱۲ درصد تا حدی محتمل دانسته اند. در بین تمام رای دهندگان، ۱۰ درصد گفتند که بازگشت ترامپ به کاخ سفید را بسیار محتمل و ۹ درصد آنرا تا حدی محتمل دانسته اند.
فراتر از جمهوریخواهان، ۲۲ درصد از کسانی که گفتند در دولت کار کرده اند، تاکید داشتند که احتمال انتصاب باردیگر ترامپ بسیار بالاست. ۱۱ درصد از دیگر کارکنان دولت هم احتمال چنین سناریویی را تا حدی ممکن دانستند. رای دهندگان مسن تر این گزینه را کمتر محتمل میدانند. ۱۱ درصد از متولدین سالهای ۱۹۴۶ تا ۱۹۶۴ چنین سناریویی را خیلی یا تا حدی محتمل دانستند و در مقابل ۳۲ درصد از نسل هزاره و ۲۷ درصد از نسل اواسط دههٔ ۱۹۹۰ تا اوایل ۲۰۱۰ چنین نظری داشتند.
نظرسنجی چهارم تا هفتم ژوئن از بین ۱۹۹۰ رای دهنده ثبت نامی با حاشیه خطای مثبت و منفی دو درصد انجام شده است.
منبع:

1400/03/20
21:11:39
5.0 / 5
325
تگهای خبر: آمریكا , بال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
لوازم پرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم