جذب متخصصان ایرانی غیرمقیم در پارك فناوری دانشگاه تهران

جذب متخصصان ایرانی غیرمقیم در پارك فناوری دانشگاه تهران به گزارش بازار پرواز پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در صدد جذب متخصصان ایرانی غیر مقیم است که در این راستا با معاونت علمی و فناوری همکاری می کند.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، پارک علم و فناوری دانشگاه تهران نخستین رویداد برنامه «همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور» را امروز برگزار کرد.
هدف از برگزاری این رویداد پشتیبانی از ایده های نوآورانه و فناورانه و در جهت حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان بود. این رویداد فرصتی را در اختیار متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور قرار می دهد تا به عرضه دستاوردها و محصولات خود بپردازند و بتوانند برای طرح های خود سرمایه گذار جذب کنند.
خدیجه امیریان مشاور عالی ریاست پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در امور بین الملل در نخستین رویداد مجازی برنامه متخصصان خارج از کشور با تکیه بر آمادگی پارک علم و فناوری دانشگاه تهران برای جذب محققان و نخبگان ایرانی مقیم خارج اضافه کرد: پارک علم و فناوری دانشگاه تهران یکی از ۱۲۴ پایگاه برنامه همکاری با متخصصان و نخبگان ایرانی خارج از کشور است و در اجرای این برنامه با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همکاری می کند.
وی شبکه سازی را یکی از اهداف این رویداد دانست و عنوان کرد: این شبکه سازی بین متخصصان خارج از کشور، صنایع، سرمایه گذاران و نهادها صورت خواهد گرفت.
امیریان در ادامه از جذب سرمایه بعنوان هدف دوم رویداد یاد کرد و اظهار داشت: جذب سرمایه برای ایده های برتر متخصصان و پژوهشگران ایرانی مقیم خارج همچون اهدافی است که در این برنامه دنبال می شود.
وی در ادامه اضافه کرد: آشنایی متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور با توانمندی های پایگاه های همکار و همینطور دریافت پیشنهادات و چالش های پیش روی این متخصصان و سرمایه گذاران و سایر نهادها به منظور ارتقای این برنامه از دیگر اهداف برگزاری این رویداد به حساب می آید.
امیریان با اشاره سابقه پارک دانشگاه تهران تصریح کرد: این پارک به برنامه همکاری با محققان خارج از کشور پیوسته است و هر کدام از این محققان و نخبگانی که بخواهند با شرکت ها و هسته های فناور و شتابدهنده ها همکاری کنند، علاقمند به جذب آنها هستیم.

1400/03/22
14:35:19
5.0 / 5
305
تگهای خبر: بال , دانش بنیان , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
هواپیمای عمودپرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم