آمادگی ها برای برگزاری تظاهرات در شهرهای جنوبی عراق

آمادگی ها برای برگزاری تظاهرات در شهرهای جنوبی عراق به گزارش بازار پرواز کربلا و دیگر شهرهای جنوبی عراق در جهت همبستگی با مادر مسؤول ترور شده مرکز هماهنگی تظاهرات در استان کربلا فردا به برگزاری تظاهرات دست خواهند زد.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از میدل ایست نیوز، کربلا و دیگر شهرهای جنوبی عراق شاهد درخواست ها برای برگزاری تظاهرات جدید برای فردا یکشنبه در جهت همبستگی با مادر «ایهاب الوزنی»، مسؤول مرکز هماهنگی تظاهرات در استان کربلاست که حدودا ۴۰ روز پیش ترور شد.
مادر ایهاب الوزنی در پیامی گفته است: به علت عدم معرفی قاتلان فرزندم، چادر تحصنم را فردا یکشنبه در مقابل دادگاه کربلا برپا خواهم کرد و تا زمانی که قاتلان معرفی و محاکمه نشوند، به تحصن خود ادامه خواهم داد.
میدان الاحرار در شهر کربلا شب گدشته در همبستگی با مادر الوزنی شاهد برگزاری تظاهرات بود و معترضان در اطلاعیه ای اعلام کردند: «صبر و شکیبانی حد و حدودی دارد و سوز و گداز موجود در دل جوانان معترض هنوز آرام نگرفته است بنابراین در جهت پشتیبانی از مادر الوزنی از همه انقلابیون آزاده عراق می خواهیم به برگزاری تظاهرات دست بزنند.»
در همین رابطه، فعالان اجتماعی استان بصره هم آمادگی ها برای مشارکت در تظاهرات فردا در میدان عبدالکریم قاسم را در پشتیبانی از مادر ایهاب الوزنی شروع کرده اند.
استان نجف، بابل و ذی قار هم مقرر است فردا در پشتیبانی از تظاهرات کنندگان استان کربلا و در درخواست برای محاکمه همه قاتلان معترضان تظاهرات برگزار کنند.
عناصر مسلح موتورسوار در نهم ماه گذشته ایهاب الوزنی، مسؤول مرکز هماهنگی تظاهرات استان کربلا را در مقابل منزلش ترور کردند و تابحال این عناصر معرفی یا دستگیر نشده اند.1400/03/29
19:17:28
5.0 / 5
373
تگهای خبر: جت , موتور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم