ساخت تجهیزات ایرانی صنعت نوشیدنی

ساخت تجهیزات ایرانی صنعت نوشیدنی بازار پرواز: شرکتهای دانش بنیان موفق به ساخت تجهیزات کاربردی در تولید نوشیدنی شدند؛ این دستگاه در یکی از کارخانه های تولید نوشیدنی در گروه بنیاد مستضعفان به بهره برداری رسید.به گزارش بازار پرواز به نقل از روابط عمومی موسسه دانشمند بنیاد مستضعفان، علی خطیبی مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند اظهار داشت: دستگاه بادکن پریفرم از تجهیزات پیشرفته مورد نیاز در خط تولید بطری های نوشیدنی است که شرکتهای دانش بنیان موفق به ساخت آن شدند.
وی اضافه کرد: این دستگاهها که مختص کارخانجات نوشیدنی است، بعد از طراحی و تولید، در یکی از کارخانه های تولید نوشیدنی در گروه بنیاد مستضعفان، به بهره برداری رسید.
مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه دانشمند با اعلان اینکه دستگاه بادکن پریفرم از تجهیزات پیشرفته مورد نیاز در خط تولید بطری های نوشیدنی با سرمایه گذاری بیش از ۵۷ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است، افزود: با طراحی و ساخت این دستگاه که تا قبل از این جزو تجهیزات وارداتی کارخانه های نوشیدنی کشور بود، علاوه بر تامین نیاز خطوط تولید بطری های نوشیدنی، از خروج بیش از ۵.۸ میلیون دلار ارز از کشور جلوگیری شد.
وی با تاکید بر این که طراحی و ساخت این دستگاهها در کمتر از ۶ ماه انجام شده است، اضافه کرد: با بکارگیری این دستگاهها، راندمان خطوط تولید این کارخانجات افزایش پیدا کرد.


منبع:

1400/04/09
18:40:00
5.0 / 5
332
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم