اجرای طرحی فناورانه در جهت تولید بیشتر میگو

اجرای طرحی فناورانه در جهت تولید بیشتر میگو ستاد توسعه فناوری های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری اعلام نمود طرحی در جهت تولید میگوی بیشتر با استفاده از فناوری در حال اجرا می باشد.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری، تولید میگو با کمک فناوری های مدرن، تولید میگو در کشور توسعه می یابد.
در همین راستا، روش های مدرن و فناورانه تولید متراکم آبزیان (سخت پوستان) توسعه می یابد. در این روشها به سبب تحت کنترل بودن شرایط تولید، ریسک بروز بیماری به حداقل می رسد.
همچنین در این روش، به سبب تحت کنترل بودن شرایط تولید، ریسک بروز بیماری به حداقل می رسد و تعویض آب هم کاهش پیدا می کند بنا بر این میزان آلودگی محیط زیست کمتر می شود.
در این مدل، دفعیات میگو همراه با غذای خورده نشده توسط باکتری های موجود مصرف می شود و تولید فلاک می کند، فلاک های ساخته شده توسط میگو بعنوان غذا مصرف می شوند و این کار بهبود ضریب تبدیل غذایی را به دنبال دارد.
اجرای این طرح مزایایی چون «بومی سازی و تجاری سازی روش بیوفلاک در تولید متراکم میگو»، «توسعه فناوری و تجاری سازی مزارع هوشمند پرورش میگو»، «توسعه کسب و کار پرورش میگو به صورت گلخانه ای در مناطق کم برخوردار»، «ترویج کسب و کارهای عرضه آبزیان به صورت تازه»، «توسعه شرکتهای مشاوره ای برای آموزش و راه اندازی سیستم بیوفلاک» و «توسعه شرکت ها و تولید کنندگان تجهیزات و ملزومات آبزی پروری» را به دنبال دارد.


منبع:

1400/04/22
10:25:32
5.0 / 5
254
تگهای خبر: بال , تولید , سیستم , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم