نگرانی دستیاران ترامپ از مست بودن جولیانی در شب انتخابات

نگرانی دستیاران ترامپ از مست بودن جولیانی در شب انتخابات به گزارش بازار پرواز مایکل وولف، بیوگرافی نویس ریاست جمهوری آمریکا به ام. اس. ان. بی. سی گفت، رودی جولیانی، وکیل دونالد ترامپ در شب انتخابات ۲۰۲۰ به حدی مست بوده که دستیاران این رئیس جمهور سابق آمریکا نگران شکستن چینی های پرارزش کاخ سفید از جانب او بودند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از بیزینس اینسایدر، مایکل وولف توصیف کرد که چطور رودی جولیانی، شهردار سابق شهر نیویورک آمریکا در شب سوم نوامبر ۲۰۲۰ به سختی تعادلش را حفظ نموده و در عین حال تلاش می کرد دیگران را قانع کند که ترامپ باردیگر در انتخابات پیروز شده است.
طبق گزارش پایگاه Raw Story، در یک مقطع چند دستیار رئیس جمهور سابق آمریکا او را به داخل اتاق چینی کاخ سفید کشاندند. وولف به آندریا میچل، مجری ام. اس. ان. بی. سی اظهار داشت: و در آن لحظه رودی به طرزی فوق العاده مست بود و تلو تلو می خورد.
وولف افزود: و چینی ها و وسایل میز ناهارخوری متعلق به هر رئیس جمهور بسیار پرارزش هستند و دستیاران ترامپ به وضوح و به درستی نسبت به اینکه جولیانی به رئیس جمهور درباره انتخابات چه چیزی می گوید نگران بودند و به او اطلاعات دروغ را می دادند. اما آنها همینطور نگران این که او امکان دارد چینی را بشکند، بودند.
بر مبنای کتاب جدید وولف تحت عنوان "پیروزی قاطع: روزهای آخر ریاست جمهوری ترامپ" دستیاران ترامپ فکر می کردند که جولیانی "همواره تا حدی مست" است یا " ناامیدانه در اتاق نگهداری افراد مست" است.
بیزینس اینسایدر گزارش کرد، ترامپ یک مرتبه در ایام پس از انتخابات نوامبر ۲۰۲۰ اظهار داشت که جولیانی بیش از اندازه الکل می نوشد و اغلب چیزهایی میگوید که درست نیستند.
کتاب جدید وولف یک سری افشاگری های جنجالی دیگر هم دارد. وولف نوشت که دستیاران نزدیک ترامپ معتقد بودند که این رئیس جمهور سابق "به شکلی عجیب و احمقانه رفتار می کند".1400/04/27
11:18:02
5.0 / 5
187
تگهای خبر: آمریكا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
لوازم پرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم