دوره آموزشی راهکارهای اینترنت اشیا در کشاورزی

دوره آموزشی راهکارهای اینترنت اشیا در کشاورزی بازار پرواز: دوره آموزشی بین المللی راهکارهای اینترنت اشیا در کشاورزی هوشمند 29 شهریور ماه به مدت 12 روز انجام می شود.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری، پژوهشگران و فعالان زیست بوم نوآوری، با فراگیری راه کارهای ورود فناوری اینترنت اشیا به حوزه کشاورزی، زمینه را برای افزایش کمی و کیفی این حوزه فراهم می کنند.
از آن جایی که فناوری اینترنت اشیا یکی از محورهای توسعه اقتصاد دیجیتال و تحفق ایران هوشمند محسوب می شود، ایجاد زمینه های لازم برای توسعه و فراگیری این فناوری می تواند این پروسه را توسعه ببخشد.
این فناوری، در پیاده سازی و مدیریت مزارع هوشمند، یکی از ضرورت های راهبردی و روزآمد در این عرصه بشمار می رود و بر همین اساس، آکادمی اینترنت اشیا بعنوان مرکز تعالی این فناوری آژانس تخصصی فناوری اطلاعات و ارتباطات در آسیا و اقیانوسیه، این بستر را فراهم نموده است تا در عصر انقلاب چهارم صنعتی، راه برای هوشمندی کشاورزی هموار شود.
در همین راستا معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دوره آموزشی بین المللی راه کارهای اینترنت اشیا در کشاورزی هوشمند ۲۹ شهریور تا ۹ مهرماه سال جاری را بصورت مجازی برگزار می نماید.


منبع:

1400/06/16
23:33:40
5.0 / 5
204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
لوازم پرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم