طرح کاخ سفید برای مبارزه با یهودستیزی

طرح کاخ سفید برای مبارزه با یهودستیزی بازار پرواز: به گزارش بازار پرواز، فعالان در شبکه های اجتماعی از طرح آمریکا برای مبارزه با یهودستیزی انتقاد و اعلام نمودند که این طرح هرگونه همبستگی یا فعالیتی را برای آزادی فلسطین سرکوب می کند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری فلسطینی سما، طرح کاخ سفید که روز پنج شنبه صادر شد شامل بهبود آموزش در ارتباط با یهودستیزی، تقویت امنیت جوامع یهود، معکوس کردن نرمال سازی یهودستیزی، و ایجاد همبستگی بین جوامع برای مقابله با تعصب است.
فعالان در شبکه های اجتماعی از طرح آمریکا برای مبارزه با یهودستیزی انتقاد و اعلام نمودند که این طرح هرگونه همبستگی یا فعالیتی را برای آزادی فلسطین سرکوب می کند.
جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا اعلام نمود: طی سالهای گذشته شاهد تشدید انزجار و یهودستیزی بودیم. این قابل قبول نیست. ما باید مانع این مسئله شویم.
دفتر تحقیقات فدرال آمریکا(اف. بی.آی) اعلام نمود که یهودیان آمریکایی قربانیان ۶۳ درصد از جنایت های انزجار شدند.
ادوارد میشل، نماینده شورای روابط آمریکایی-اسلامی اظهار داشت: ما برای ادامه همکاری با دوستانمان در جامعه یهودی برای مقابله با انزجار برنامه ریزی می نماییم. کاخ سفید طرح های استراتژیکی برای مقابله با تعصب همچون اسلام هراسی دارد.
وی اظهار داشت: ما همینطور از استفاده کاخ سفید از زبانی که روشن می کند که این استراتژی ملی نباید برای نقض ضمانت های قانون اساسی در رابطه با آزادی بیان یا آمیختن تعصب با فعالیتهای حقوق بشری، همچون دفاع از آزادی فلسطین و حقوق بشر مورد استفاده قرار گیرند، قدردانی می نماییم.
درحالی که بعضی از طرح کاخ سفید استقبال کردند؛ اما این طرح بخصوص به علت اشاره به «دولت اسرائیل» در معرض انتقادات زیادی در شبکه های اجتماعی قرار گرفت. فعالان شبکه های اجتماعی اعلام نمودند که این گزارش ها به ضرر فلسطینی ها است.
در بیانیه کاخ سفید آمده است: «این استراتژی تاکید مجددی بر پایبندی آمریکا به حق موجودیت اسرائیل و مشروع بودن آن و امنیتش است. زمانیکه یهودیان به علت اعتقادات یا هویتشان هدف قرار می گیرند این یهودستیزی یک مسئله غیرقابل قبول است. این استراتژی بر مبارزه با تهدیدات و مظاهر یهودستیزی در آمریکا متمرکز است. دولت آمریکا با رهبری وزارت خارجه به مبارزه با یهودستیزی خارج از آمریکا و در محافل بین المللی همچون مبارزه با تلاش ها برای گرفتن مشروعیت از اسرائیل ادامه می دهد.
سناء سعید، از فعالان شبکه های اجتماعی اعلام نمود: این گزارش در رابطه با یهودستیزی نیست، بلکه در رابطه با سرکوب هرگونه همبستگی یا فعالیتی به خاطر آزادی فلسطین یا فعالیتی در مخالفت با تبعیض نژادی رژیم صهیونیستی است چونکه مأموریت دفاع از طرح صهیونیسم سخت تر شده است و احیانا بزودی شاهد سرکوب بیشتر فلسطینی ها و هم پیمانانشان باشیم.
یک فعال دیگر در اینباره نوشت: آیا منظورتان افرادی است که از فلسطین حمایت کرده و به صورت علنی با جنایت های جنگی و کشتار جمعی به دست دولت نژادپرست صهیونیستی مخالفت می کنند؟ ایرادی ندارد، ایرادی ندارد.
منبع:

1402/03/07
10:55:29
5.0 / 5
246
تگهای خبر: آمریكا , بال , جامعه , جت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
لوازم پرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم