در جلسه بررسی ورزشگاه های فولاد و غدیر با حضور نماینده سازمان لیگ چه گذشت؟

در جلسه بررسی ورزشگاه های فولاد و غدیر با حضور نماینده سازمان لیگ چه گذشت؟ بازار پرواز: خوزستان در جلسه ای با حضور مدیران، مسئولان ورزشی خوزستان و نماینده سازمان لیگ فوتبال، مشکلات و ایرادات استادیوم های فولاد و غدیر اهواز مورد بررسی قرار گرفت.


در این نشست که شامگاه ۱۲ تیرماه با حضور حمید بنی تمیم مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان، عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال استان، هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه فولاد، سعید رکابی قائم مقام باشگاه استقلال خورستان و امیرحسین فراهانی نماینده سازمان لیگ فوتبال در اهواز برگزار گردید، درباب مباحث مختلف و ایرادات استادیوم های شهدای فولاد و غدیر اهواز بحث و تبادل نظر شد و تصمیماتی درباره ی رفع مشکلات آنها تا قبل از شروع لیگ گرفته شد.
به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، مسئولان استانی و باشگاهی درباب رفع مشکلات اعلام شده از طرف سازمان لیگ در دو ورزشگاه شهر اهواز و برخی موارد دیگر اعلام آمادگی کرده تا هرچه زودتر مشکلات موجود با برنامه ریزی و اقدام مناسب مرتفع شوند تا خللی در شروع مسابقات به وجود نیاید.
حمید بنی تمیم مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان نیز اعلام نمود از تاریخی که ایرادات استادیوم ها از طرف سازمان لیگ اعلام شد، موضوع اصلاح آنها در دستور کار اداره کل قرار گرفته و تا حصول نتیجه نیز پیگیری خواهد شد.
همچنین عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال استان اعلام نمود هیات فوتبال در کنار باشگاه ها خواهد بود و اساسا تا قبل از شروع مسابقات، نقصها اعلامی رفع خواهد شد.
امیرحسین فراهانی نماینده سازمان لیگ فوتبال ایران نیز در این نشست عنوان کرد: طبق بازدیدهای میدانی و مذاکرات انجام شده و همین طور جدیتی که از طرف مسئولان ذیربط مشاهده شد، اساسا تمام اراده مسئولان این خواهد بود که با رفع مشکلات موجود در ورزشگاه ها، شرایط استاندارد میزبانی برای دو باشگاه خوزستانی مهیا شود.
وی درباب الزامات فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برای استادیوم های لیگ برتر، اظهارکرد: الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا درباب ورزشگاه ها کاملا مشخص است و این بازدیدها و ممیزی ها هر ساله صورت می گیرد. امسال نیز باتوجه به شرایط موجود برخی موارد دیگر اضافه شده است که باشگاه ها باید طبق استانداردهای اعلام شده ورزشگاه ها را تجهیز کنند.

وی عنوان کرد: همچون موارد مورد بازدید وضعیت چمن، نور زمین، نور فضاهای خارجی ورزشگاه، گیت های ورودی تماشاگران آقایان و بانوان، سکوی مختص تماشاگران بانوان، فضاهای مورد نیاز برای استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی، سیستم بلیت فروشی و موارد مربوط به ایمنی و امنیتی تماشاگران است.
منبع:

1403/04/13
09:36:01
5.0 / 5
7437
تگهای خبر: بال , سازمان , سیستم , فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم