دستاورد یك شركت دانش بنیان؛

صرفه جویی ۹ میلیون لیتر گازوئیل در سال با حمل و نقل هوشمند

صرفه جویی ۹ میلیون لیتر گازوئیل در سال با حمل و نقل هوشمند بازار پرواز: یک سامانه حمل و نقل هوشمند با بهینه سازی مسیرهای حمل و نقل و یافتن بارهای برگشت مناسب برای رانندگان، در سال گذشته ۹ میلیون لیتر در مصرف گازوئیل کشور صرفه جویی کرده است.به گزارش بازار پرواز به نقل از دبیرخانه برنامه ملی آبادیران، محمد صدوقی مدیر عامل شرکت تارا ترابرنت ابتدا در مورد محصولات این شرکت و کاربرد آنها بیان نمود: ما یک نرم افزار جامع برای حمل و نقل بار بین شهری و خدمات تأمین ناوگان عرضه می دهیم که به نفع شرکتهای حمل و نقل، صاحبان کالا و رانندگان است. رانندگان می توانند از راه اپلیکیشن ما به سادگی بارهای مناسب خویش را پیدا کنند. صاحبان کالا می توانند از راه نرم افزار ما بار خویش را اعلام کنند و به سرعت با رانندگان حائز شرایط ارتباط برقرار کنند.
وی افزود: ما بر عرضه خدمات با کیفیت به رانندگان و صاحبان کالا متعهد هستیم. سیستم ما بگونه ای طراحی شده است که در تمام ساعات شبانه روز پایدار و قابل دسترس باشد. ما با بیشتر از ۵۰۰، ۰۰۰ راننده (خاور، نیسان، تریلی و...) و ۶۰، ۰۰۰ اعلان بار روزانه، بزرگترین شبکه حمل و نقل بار بین شهری در کشور را دارا هستیم.
مدیر عامل شرکت تارا ترابرنت بیان نمود: رانندگان جهت استفاده از خدمات ما نیازی به پرداخت هیچ هزینه ای ندارند. ما از رقابت سالم در این بازار استقبال می نماییم و معتقدیم که این امر به نفع مصرف کنندگان نهایی خواهد بود. برهمین اساس ما از معاونت علمی تقاضا داریم که با پیشگیری از ایجاد انحصار در این بازار، شرایط را برای رقابت سالم فراهم نمایند. ما مطمئن هستیم که با وجود رقابت، می توانیم خدمات خویش را به نحو احسن به رانندگان، صاحبان کالا و در نهایت به اقتصاد کشور عرضه دهیم.
صدوقی در مورد بزرگ ترین یا مهم ترین دستاورد این مجموعه بیان نمود: ما با عرضه یک سامانه حمل و نقل هوشمند، به رانندگان و صاحبان کالا کمک می نماییم تا در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و به نفع محیط زیست هم عمل کنند. رانندگان می توانند به سادگی بارهای مناسب خویش را پیدا کنند و بدون طی مسافت های غیرضروری، به صورت مستقیم به سمت صاحب کالا بروند. این امر پارسال منجر به صرفه جویی ۹ میلیون لیتری در مصرف گازوئیل کشور شده است.
وی اضافه کرد: با استفاده از این محصول دیگر نیازی به رفتن به پایانه های بار و اتلاف وقت برای یافتن بار نیست. رانندگان می توانند بار برگشت خویش را پیش از رسیدن به مقصد پیدا کنند. همینطور با استفاده از سامانه حمل و نقل هوشمند ما، می توانید به نفع خود، رانندگان، صاحبان کالا و محیط زیست عمل کنید.
صدوقی در مورد رقم اشتغالزایی مستقیم و غیرمستقیم بوجود آمده توسط این مجموعه اظهار داشت: در مجموعه ما به صورت مستقیم ۶۰ نفر مشغول به کار هستند و غیرمستقیم هم عدد بسیار بالایی است، حدود ۱۱، ۰۰۰ متصدی در کل کشور از راه سیستم ما راننده پیدا می کنند.
وی در مورد کاربرد محصولات خود در حوزه مناطق کمتربرخوردار عنوان کرد: ما با عرضه یک سامانه جامع حمل و نقل، به معادن، صاحبان کالا و رانندگان در سرتاسر ایران کمک می نماییم تا به سادگی به یکدیگر متصل شوند و نیازهای حمل و نقل خویش را به بهترین نحو برآورده کنند. ما با تشکیل شبکه ای گسترده از رانندگان در سرتاسر کشور، به صاحبان کالا در دورترین نقاط ایران هم کمک می نماییم تا به سادگی ناوگان مورد نیاز خویش را پیدا کنند.
مدیر عامل شرکت تارا ترابرنت افزود: بعنوان مثال، برای معدنی در جاده خاکی نهبندان به زابل که دسترسی به رانندگان نداشت، به سرعت ناوگان مورد نیاز را تأمین کردیم و رضایت کامل آنها را جلب نمودیم. رانندگان می توانند از راه سامانه ما، بارهای برگشت مناسب را پیدا کنند و از سفرهای خالی و غیرضروری اجتناب کنند. این امر به نفع رانندگان، صاحبان کالا و محیط زیست است. هر کسب و کاری که در هر نقطه از ایران با مشکل حمل و نقل روبرو باشد، می تواند از راه سامانه ما به سادگی مشکل خویش را حل کند.


منبع:

1403/04/15
17:58:21
5.0 / 5
135
تگهای خبر: بال , جت , حمل و نقل , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم