استاد دانشگاه امیركبیر پژوهشگر برتر انرژی شد

استاد دانشگاه امیركبیر پژوهشگر برتر انرژی شد بازار پرواز: پروفسور گئورگ قره پتیان عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیركبیر عنوان پژوهشگر برگزیده كشور در حوزه انرژی را به دست آورد.به گزارش بازار پرواز به نقل از دانشگاه صنعتی امیركبیر، برپایه بررسی های صورت گرفته از جانب انجمن انرژی ایران، پروفسور گئورگ قره پتیان طبق اطلاعات مربوط به انتشارات بین المللی الزویر بیشترین آمار ارجاع مقالات را میان دانشمندان ایرانی در حوزه انرژی به خود مختص كرده است.
در این رابطه در چهارمین كنفرانس فناوری و مدیریت انرژی انجمن انرژی ایران از وی بعنوان پژوهشگر برگزیده سال كشور در حوزه انرژی تقدیر گردید. این ارزیابی برای نخستین بار در كشور و از جانب انجمن انرژی ایران صورت گرفته است.
انجمن انرژی ایران با اهدا لوح سپاس از تلاش های این استاد دانشگاه صنعتی امیركبیر در جهت اهداف عالی علمی، پژوهشی و فرهنگی كشور و پیشبرد دانش انرژی كشور تشكر و قدردانی كرده است.
پروفسور قره پتیان كه مدتی معاونت پژوهشی پژوهشگاه نیرو را بر عهده داشته، یكی از شخصیت های ممتاز علمی كشور در حوزه برق و انرژی است.
وی در سال های اخیر پژوهش های زیادی در زمینه ریزشبكه ها، شبكه های هوشمند، انرژی های تجدیدپذیر، ذخیره سازها و زمینه های مهم صنعت برق و انرژی به انجام رسانده است. نتیجه فعالیت های وی انتشار بیش از ۱۰۰۰ مقاله در مجلات و كنفرانس های داخلی و بین المللی بوده است.

1396/11/29
13:21:26
5.0 / 5
4686
تگهای خبر: انرژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
کوادکوپتر کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم