پهپادی كه هر ۳ ساعت به آسمان می رود

پهپادی كه هر ۳ ساعت به آسمان می رود به گزارش بازار پرواز یك استارت اپ آمریكایی مشغول ساخت نوعی موشك-پهپاد است كه می تواند با هزینه كمتر و به تعداد دفعات بیشتر به آسمان پرواز كند. همینطور موشك-پهپاد می تواند هر ۱۸۰ دقیقه یك پرواز انجام دهد.


به گزارش بازار پرواز به نقل از تلگراف، یك استارت اپ آمریكایی به نام Aevum مشغول آزمایش یك «موشك-پهپاد» است كه می تواند ماهواره های كوچك را به آسمان ببرد.
این شركت ادعا می كند سیستم كاملا خودكار هواپیما سبب می گردد هزینه های پرتاب كاسته و همزما ن تعداد آنها هم افزوده شود.
جی اسكایلوس مدیر ارشد اجرایی این شركت می گوید: موشك-پهپاد Raven طوری طراحی می گردد كه هر ۱۸۰ دقیقه یك پرواز انجام دهد. حال آنكه موشك های دیگر در سال فقط می توانند چند بار پرتاب شوند.
به گفته او فاصله معمول میان فرود تا پرتاب دوباره یك هواپیمای تجاری بین ۳۰تا ۸۰ دقیقه است. Ravn هم مانند یك هواپیمای تجاری عمل می كند.
از سوی دیگر سیستم آن هم بی سرنشین است و بدین سان عملیات های روی زمین نیاز به نیروی انسانی زیادی ندارد.
برنامه اتوپایلوت به نام Minni این موشك- پهپاد تاكنون ۶۴۰ آزمون شبیه سازی پرتاب را تكمیل كرده است. میان این شبیه سازی ها سیستم توانست مجموعه ای از ۳۰ ماهواره را در كمتر از ۳ ساعت پرتاب كند.
قسمت اول موشك- پهپاد شامل یك سیستم هواپیمایی بی سرنشین، خودكار و قابل استفاده می باشد كه می تواند با سرعت ۳۵۱۹ كیلومتر بر ساعت پرواز كند. این قسمت می تواند موشك ها را از زمین و به آسمان ببرد.
موشك ها هم از دو بخش تشكیل می شوند. از منابع سوختی مختلف در این بخش ها استفاده می گردد و بخش اول موشك با استفاده از یك سوخت مخصوص و بخش دوم با استفاده از اكسیژن مایع پرتاب می شوند.
اسكایلوس معتقد می باشد با ۶ نیروی انسانی می توان عملیات پرتاب را انجام داد.
 

1397/03/30
15:11:22
5.0 / 5
5020
تگهای خبر: موشك , پرتاب , پرواز , پهپاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم