اپلیكیشنی كه در ازای دریافت اطلاعات به رانندگان جایزه می دهد

اپلیكیشنی كه در ازای دریافت اطلاعات به رانندگان جایزه می دهد بازار پرواز: یك شركت خودروسازی اپلیكیشن موبایلی ساخته كه در ازای دریافت اطلاعات رانندگان به آنها جایزه می دهد. این شركت اطلاعات را در اختیار بیمه گران قرار می دهد.به گزارش بازار پرواز به نقل از انگجت، شركت های مختلف و شهرداری ها تمایل زیادی به بررسی اطلاعات مربوط به رانندگی شهروندان دارند. اما راه های كمی وجود دارد تا شهروندان متقاعد شوند اطلاعات خویش را در اختیار این شركت قرار دهند.
درهمین راستا شركت میتسوبیشی یك اپلیكیشن موبایل عرضه كرده كه از رانندگان آمریكایی درخواست می كند اطلاعات مربوط به رانندگی خویش را با شركت های بیمه به اشتراك بگذارند و در عوض نشان هایی دریافت نمایند كه می توان در قبال آنها جایزه گرفت.
احترام به قوانین رانندگی(مانند حفظ خودرو در یك خط، عدم رانندگی با سرعتی بیش از اندازه مجاز، اجتناب از ترمزهای ناگهانی) سبب می گردد راننده هنگام تعویض روغن و تجهیزات خودرو تخفیفاتی دریافت كند. همینطور راننده تا آخر ۲۰۱۸ قهوه مجانی و كارت هدیه دریافت می كند.
بیمه گذاران و دولت های محلی استراتژی های مشابهی را به كار گرفته اند. اما این اولین بار می باشد كه یك شركت خودروسازی به صورت مستقیم وارد عمل می گردد. برایان آرنت از شركت میتسوبیشی اعتقاد دارد در صورت كاهش فروش خودرو، این اپلیكیشن راهی برای تثبیت كسب و كار با منابع جایگزین درآمدزایی است.
پروژه میتسوبیشی به بیمه گران كمك می نماید الگوهای رانندگی را رصد و در نتیجه پروفایل ریسك خویش را منطبق با آن تغییر دهند. بدین سان اگر فردی ایمن رانندگی كند، حق بیمه كمتری باید بپردازد.
البته این نگرانی وجود دارد در صورتیكه فرد بخواهد از پرداخت حق بیمه های سنگین اجتناب كند، شركت های بیمه گذار چنین فرایند جمع آوری اطلاعاتی را الزامی كنند.

1397/04/17
13:33:07
2.5 / 5
4759
تگهای خبر: بیمه , جت , خودرو , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
تشریفات عروسی:
https://markaztalar.com
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هواپیمای ریموت
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم