دبیر ستاد زیست فناوری:

منافع اقتصادی استفاده از سوختهای زیستی به جای فسیلی

منافع اقتصادی استفاده از سوختهای زیستی به جای فسیلی بازار پرواز: دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی اظهار داشت: استفاده از سوخت های زیستی، می تواند راه نجاتی برای حفظ منابع طبیعی كشور باشد.به گزارش بازار پرواز به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصطفی قانعی در مورد اهمیت استفاده از سوخت های زیستی در كشور، بیان كرد: حفاظت از محیط زیست و بهبود سطح سلامت همچون دلایل تنوع سبد انرژی در دنیا است، بنابراین در ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی به صورت جدی به دنبال تحقق این تنوع سبد انرژی در كشور هستیم.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه كرد: سوختهای زیستی از منابع تجدیدپذیر تولید می شوند و نقشی در افزایش آلایندگی های محیطی ندارند بنابراین استفاده از آنها ضرری برای محیط زیست ندارد.
به گفته قانعی، تولید سوختهای زیستی از منابع ضایعاتی و غیرخوراكی و جایگزینی تدریجی آنها با منابع نفتی از جهات مختلف منافع اقتصادی هم به همراه دارد.
وی خاطرنشان كرد: سوخت های زیستی یا تجدیدپذیر نوعی از سوخت هستند كه از منابع زیست توده به دست می آیند این سوختها آلودگی های سوخت های فسیلی را ندارند ضمن اینكه تجدید پذیر هم هستند.

1397/04/26
14:07:45
5.0 / 5
4554
تگهای خبر: انرژی , تولید , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
هواپیمای ریموت
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم