دشمنان برای ذائقه حزب الله هم تولید محتوا می كنند

دشمنان برای ذائقه حزب الله هم تولید محتوا می كنند بازار پرواز: مشهد - فعال سیاسی اصولگرا و عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران اظهار داشت: دشمنان و منافقان برای حزب اللهی ها هم تولید محتوا می كنند و ما نادانسته آنها را در فضای مجازی منتشر می نماییم.


عبدالله گنجی عصر پنجشنبه در نشست بررسی تحولات روز كشور در دانشكده االهیات دانشگاه فردوسی مشهد اضافه كرد: دشمنان موضوعات و مطالبی درست می كنند و ما بدون توجه به آن چون می بینیم با ذائقه سیاسی ما هماهنگی دارد، منتشر می نماییم.
وی تصریح كرد: به همین سبب در ماجرای حقوقهای نجومی هم بزرگنمایی صورت گرفت.
وی با اشاره به اینكه دشمن با فشار مستمر اقتصادی، حمله به باور و اعتقادات دینی، تشكیل هسته های ذی نفوذ و از كار انداختن بازوان توانمند نظام به دنبال رسیدن به اهداف خود است اظهار داشت: غرب همین مدل را در شوروی سابق اجرا كرد و شوروی فرو پاشید.
گنجی اضافه كرد: دشمن با برنامه های مختلف ذهن مردم را نسبت به شورای نگهبان، وزارت اطلاعات، دستگاه قضایی و دیگر اركان نظام بدبین می كند تا مردم هم نسبت به اینها بی اعتماد شوند در این صورت دشمن راحت تر به اهداف خود می رسد.
مدیر مسئول روزنامه جوان تصریح كرد: مشكلات اقتصادی وجود دارد اما 90 درصد كسانی كه در اعتراضات دی ماه سال گذشته در بعضی شهر ها حضور داشتند مشكل اقتصادی نداشتند.
وی اظهار داشت: 800 هزار نفر زیر پوشش كمیته امداد هستند ولی یك نفر از این افراد كه از نظر اقتصادی بعنوان پایین ترین قشر هستند در اغتشاشات دستگیر نشد.
وی اضافه كرد: مشكل آمریكا با ایران بر سر مبحث هسته ای و موشك نیست بلكه با ماهیت و هویت نظام اسلامی مشكل دارد.
گنجی با اشاره به اف.ای.تی.اف هم تصریح كرد: اگر در حال جنگ با دشمن نبودیم این قرارداد خوب بود اما هم اكنون بخشی از نهادها و سازمانها تحریم هستند و دیگر بخشهای این نظام نمی توانند طبق این قرارداد با آنها كار كنند.
وی اظهار داشت: باید غیر خودی ها را به رسمیت بشناسیم و حرف آنها را گوش نماییم اما اینكه آنها را شهروند درجه دو حساب نماییم و سخنان آنها را نشنونیم و به سمت دیگر هل بدهیم درست نیست.
وی اضافه كرد: دشمن تلاش می كند از كوچكترین مساله به نفع خود استفاده نماید بطوریكه در ماجرای اخیر نامه آیت الله یزدی به آیت الله شبیری زنجانی كوشش كرد به نفع خود بهره برداری كند و گرنه آیت الله شبیری زنجانی هیچ نسبتی با غرب ندارد.
7507 / 6053


1397/08/11
23:33:56
5.0 / 5
4513
تگهای خبر: بال , تولید , دستگاه , سازمان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
فروش هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم