توسط هوش مصنوعی صورت می گیرد؛

تشخیص سرطان پروستات با دقت ۷۰ درصد

تشخیص سرطان پروستات با دقت ۷۰ درصد بازار پرواز: سرطان پروستات یكی از انواع شایع سرطان در جهان است كه هوش مصنوعی گوگل شناسایی آنرا با دقت و سرعتی بیشتر از گذشته امكان دارد.به گزارش بازار پرواز به نقل از ونچربیت، تنها در آمریكا از هر نه مرد یكی در طول دوره زندگی خود به سرطان پروستات مبتلا میگردد و هم اكنون بیشتر از ۲.۹ میلیون نفر در این كشور به بیماری مذكور مبتلا هستند.
سرطان پروستات یك سرطان غیرتهاجمی است، اما تشخیص به موقع آن برای مقابله با این بیماری ضروری می باشد و هزینه های درمان آنرا باز می كاهد.
گوگل اخیرا سیستم هوش مصنوعی ابداع كرده كه از سیستمی ویژه برای درجه بندی سلول های سرطانی و بررسی میزان تغییر شكل آنها استفاده می نماید تا مشخص شود كدامیك از سلول های پروستات دچار مشكل شده و در حال سرطانی شدن هستند.
تا به حال بیشترین میزان دقت در زمینه تشخیص سرطان پروستات از ۵۳ درصد فراتر نرفته است، اما سیستم جدید با دریافت اطلاعات متنوعی از غده های پروستات طبیعی و غیرطبیعی با دقت ۷۰ درصد این مساله را پیش بینی می كند و انتظار می رود این رقم در آینده افزایش یابد.
مجموع تصاویری كه برای تغذیه این سیستم هوش مصنوعی به كار رفته بیشتر از ۱۱۲ میلیون عكس است. البته هنوز برای تجاری سازی این سیستم باید بررسی ها و آزمایش های بیشتری صورت بگیرد.

1397/08/27
23:44:54
5.0 / 5
4722
تگهای خبر: سرعت , ناسا , هوش مصنوعی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
کوادکوپتر کوچک
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم