سم پاشی با پهپاد

سم پاشی با پهپاد به گزارش بازار پرواز گروهی از كشاورزان چینی ناوگانی از پهپادها را برای سمپاشی مزارع به كارگرفته اند. این پهپادها از طریق دور كنترل می شوند و اطلاعات هر فرایند را در سیستم آنلاین ذخیره می كنند.به گزارش بازار پرواز به نقل از پیپل دیلی آنلاین، كشاورزان چینی برای افشاندن آفت كش در مزارع از پهپادها استفاده می كنند.

درهمین راستا گروهی از روستاییان مناطق مركزی چین ۳۰ دستگاه پهپاد برای از بین بردن حشرات خریده اند. آنها قصد دارند كسب و كار تازه ای تولید كنند.
پهپادهای این ناوگان ساخت شركت Da Jiang Innovation هستد كه یكی از بزرگترین تولید كنندگان آن در چین به شمار می آید. گجت كشاورزی مذكور طبق برنامه ای مشخص مسیری تعیین شده را طی می كند. همینطور پهپاد مجهز به سه رادار در بخش های جلو، پشت و زیر دستگاه است. این رادارها از برخورد پهپاد با موانع جلوگیری و ارتفاع آن را تنظیم می كنند.

پهپادها از طریق دور كنترل می شوند و می توانند ۱۰ لیتر آفت كش را حمل كنند. كارآمدی آنها هم به اندازه۱۰ كشاورز برآورد شده كه به طور سنتی آفت كش را به گیاهان اسپری می كنند.

همینطور كشاورزان می توانند با در دست داشتن كنترل از طریق دور در مزرعه حركت و مسیر پرواز پهپاد را مشخص كنند. این مسیر به طور خودكار در سیستم آنلاین ذخیره می گردد. سمپاشی دفعه بعد مزرعه و میزان سم مورد نیاز طبق اطلاعات موجود تعیین می گردد.
 

1396/09/05
18:21:50
5.0 / 5
5222
تگهای خبر: پهپاد , رادار , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم