ارتقای رتبه پارك علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری

ارتقای رتبه پارك علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری بازار پرواز: رئیس پارك علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری از ارتقا یك پله ای سطح این پارك به رتبه ۲ اطلاع داد.به گزارش بازار پرواز به نقل از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دكتر اسماعیل پیرعلی، رئیس پارك علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری، از ارتقای سطح پارك علم و فناوری چهارمحال و بختیاری از سطح ۳ به ۲ اطلاع داد.
وی تصریح كرد: پارك علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با نظر كارگروه نظارت و ارزیابی پارك های علم و فناوری و مراكز رشد و با عنایت به عملكرد پارك علم و فناوری استان در چند سال قبل شرایط ارتقا به سطح ۲ را كسب كرده است.
پیرعلی اضافه كرد: توسعه فعالیت های مركز رشد واحدهای فناور و مراكز نوآوری، توسعه فعالیت های حوزه فناوری و كسب و كارهای نوین، داشتن طرح جامع عمرانی، داشتن برنامه مدون و عملیاتی توسعه فناوری درزمینهٔ آمایش سرزمین و نقش منطقه ای پارك در گسترش اقتصاد دانش بنیان، از مهم ترین شاخص های ارتقا محسوب می شوند.
به گفته وی، هم اكنون ۱۲۰ شركت فناور و دانش بنیان و هسته فناور در پارك علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری مستقر هستند كه با گردش مالی بیش از ۷۰۰ میلیارد ریال زمینه اشتغال ۷۳۶ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاهی را فراهم نموده اند.

1396/09/14
12:27:39
5.0 / 5
4827
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
drone
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم