با سرعت ۱۱۲ كیلومتر بر ساعت؛

پهپاد سرنشین دار برای حمل و نقل شهری

پهپاد سرنشین دار برای حمل و نقل شهری به گزارش بازار پرواز یك استارت آپ انگلیسی می خواهد یك پهپاد سرنشین دار برقی را در سال آتی آزمایش كند. این پهپاد با یك بار شارژ۱۲۸ كیلومتر طی می كند و حداكثر سرعت آن ۱۱۲ كیلومتر برساعت می باشد.به گزارش بازار پرواز به نقل از پی ای ساینس، یك استارت آپ انگلیسی می خواهد حمل ونقل هوایی شهری را دگرگون كند و درهمین راستا پهپادی طراحی نموده كه سال آتی پروازهای آزمایشی آن انجام می گردد.
پهپاد مذكورY۶S نام گرفته و ظرفیت دو نفر را دارد. همینطور حداكثر سرعت آن ۱۱۲ كیلومتر برساعت و حداكثر ارتفاع پرواز آن تا زمین ۴۵۷ متر اعلام گردید است. این طرح اولیه در مارس ۲۰۱۸ رونمایی و پروازهای آزمایشی سرنشین دار آن در سپتامبر انجام می گردد.

این پهپاد الكتریكی است و می تواند به طور عمودی از زمین بلند شود و فرود آید.
به گفته مارتین وارنر موسس این شركت، Y۶S مسافران را در ۱۲دقیقه از فرودگاه هیترو لندن به Charing Cross می رساند.
وارنر در این باره می گوید: مجموعه ای از آزمایش ها روی این پهپاد انجام و تا آخر ماه مارس یك طرح اولیه ساخته می گردد. در ماه آگوست پروازهای آزمایشی با كمك كیسه های شن انجام می گردد تا وزن انسان را شبیه سازی كند. در ماه سپتامبر هم پرواز آزمایشی سرنشین دار انجام می گردد.

این وسیله نقلیه برای كاربران شخصی است و با یك باتری لیتیومی كار می كند. با هر بار شارژ هواپیما می تواند۱۲۸ كیلومتر بپیماید.
 

1396/10/02
20:47:30
5.0 / 5
5077
تگهای خبر: پرواز , پهپاد , فرود , هواپیما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هواپیما کنترلی کاغذی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم