معاون وزیر علوم تاكید كرد:

توجه ویژه به پژوهش های كاربردی كه توجیه اقتصادی دارند

توجه ویژه به پژوهش های كاربردی كه توجیه اقتصادی دارند بازار پرواز: معاون پژوهشی وزیر علوم اظهار داشت: در نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری بنا داریم به پژوهش های كاربردی و تولیدی كه توجیه اقتصادی دارند توجه ویژه ای نماییم.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، مسعود برومند امروز در افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران اظهار داشت: با برگزاری این نمایشگاه تلاش می نماییم تجاری سازی محصولات فناورانه توسعه پیدا كند.
وی با اشاره به اینكه كارگاههایی در این نمایشگاه برگزار می شود، اضافه كرد: ۱۹۹ واحد فناوری و دانشگاهی در نمایشگاه شركت كردند و 100سرمایه گذار باز حضور دارند.
برومند اشاره كرد: فناوری ها در همه حوزه ها همچون انرژی، آب، سلامت، بیوتكنولوژی و محیط زیست در این دوره از نمایشگاه نمایش شده است.
معاون پژوهشی وزیر علوم اظهار داشت: نمایشگاه تقاضامحور تستا توسط شورای عالی عتف برگزار می گردد كه می تواند محلی برای عرضه تقاضا باشد كه به واسطه فناوری های داخلی در آینده بر طرف شود.
برومند اشاره كرد: نوزدهمین نمایشگاه پژوهش و فناوری زمینه سرمایه گذاری و اشتغال دانش بنیان را فراهم می آورد.
وی اظهار داشت: در كشور نیاز داریم طرح های كسب و كار توجیه اقتصادی توسعه پیدا كنند از این رو طرحی در خصوص اعطای گرنت را در نظر گرفته ایم.
وی اظهار داشت: این گرنت مجموعا به میزان دو و نیم میلیارد تومان و حداكثر برای هر طرح ۲۵۰میلیون تومان اختصاص می یابد.
برومند اظهار داشت: همین طور صندوق نوآوری و شكوفایی در این دوره از نمایشگاه درصدد برآمدند تا سهم موثری در فروش شركتها داشته باشند.
وی اضافه كرد: صندوق نواوری و شكوفایی هفتاد درصد هزینه های تجاری سازی با بهره یازده درصد را برای سرعت دادن به تجاری سازی طرح ها در نظر گرفته است.
برومند اشاره كرد: ۴۰درخواست امضای تفاهم نامه در ابتدای نمایشگاه تایید شده است.
نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران با حضور وزیر علوم و وزیر دفاع در حال برگزاری است.

1397/10/03
18:16:30
5.0 / 5
4203
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
هواپیمای ریموت
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم