همایش آموزشی معرفتی طلایه داران محراب در مشهد انجام شد

همایش آموزشی معرفتی طلایه داران محراب در مشهد انجام شد بازار پرواز: همایش آموزشی معرفتی طلایه داران محراب با حضور 300 نفر از ائمه جماعات خوابگاه های دانشگاههای علوم پزشكی كشور در مشهد اجرا شد.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایرنا رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در این همایش اظهار داشت: امروز جریان سلطه ارتباط بین مردم و نظام را هدف گرفته است به طوریكه سخت ترین تلاش ها از طرف جریان سلطه برای احداث گسستگی میان آحاد مردم و مسئولان در حال اجراست.
حجت الاسلام دكتر مصطفی رستمی اضافه كرد: از شروع انقلاب اسلامی تابحال جریان سلطه به سركردگی آمریكا به طرق مختلف اهتمام در ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی داشته و در این راستا به شیوه های مختلف همچون تجهیز منافقین و ترور مسئولان بلند پایه كشور، كمك به صدام و حمله نظامی به ایران و همین طور فشار های دیپلماتیك و سیاسی منوسل شده است.
وی گفت: در تمامی این توطئه ها نه تنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی لطمه وارد نشد بلكه سبب تقویت آن باز شده است.
وی با اشاره به ارتباط قوی بین مردم و انقلاب اسلامی بعنوان شاه كلید پیروزی نظام اسلامی در مقابل توطئه های دشمن اظهار داشت: سپس فتنه 88 و قراردادن گروهی از مردم در مقابل نظام، دشمن تمام تلاش خودرا برای تكرار این اتفاق به گونه های مختلف به كار برد تا با درگیر كردن معیشت مردم آنان را از انقلاب و نظام دلسرد و نا امید كند.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها اضافه كرد: در این دوره سخت ترین تلاش ها از طرف دشمن برای گسستگی بین حاكمیت و مردم در حال برنامه ریزی و اجراست و هدف آن جز ناامید كردن مردم از ارزش های انقلاب اسلامی نیست.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشكی مشهد باز به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این همایش كه از دوم بهمن ماه شروع شده است بیشتر از 300 نفر از ائمه جماعات خوابگاههای دانشگاههای علوم پزشكی كشور حضور دارند.
حجت الاسلام سید محمود طباطبایی اضافه كرد: جایگاه مصلحت در حكومت امیرالمومنین علی (ع)، انتقال تجربیات در حوزه تبلیغی و كار ائمه جماعات در دانشگاهها، راهكارهای تقویت مبانی اعتقاد دانشجویان با بهره گیری از فرصت نماز جماعت، بایسته های تبلیغ دانشجویی در امر نماز، مهارت های پاسخگویی به شبهات در مواجهه با نمازگزاران و تاثیر نماز در پیشگیری و درمان لطمه های اجتماعی از مهم ترین محورهای این همایش بود.
همایش مزبور عصر امروز پایان یافت.
3027 / 6053


1397/11/05
19:30:22
5.0 / 5
4601
تگهای خبر: جت , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
فروش هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم