پاسخ خشمگینانه ترامپ به پلوسی

پاسخ خشمگینانه ترامپ به پلوسی بازار پرواز: ترامپ در یك كنفرانس خبری عجولانه د رز گاردن كاخ سفید به اظهارات نانسی پلوسی، رهبر دموكرات ها در مجلس نمایندگان پاسخ داد و به خبرنگاران اظهار داشت: هیچ مخفی كاری انجام نداده ام، شما بهتر از هركسی این را می دانید.


به گزارش بازار پرواز به نقل از نیویورك پست، دونالد ترامپ اظهار داشت كه از اتاق مذاكرات خارج شده و به پلوسی و سناتور چاك شومر، رهبر اقلیت ها اطلاع داده كه خواستار اجرای طرح های زیربنایی است اما نه زمانیكه با تحقیقات كنگره روبرو است.
او اظهار داشت: این تحقیقات ساختگی را تمامش كنید.
او تهدید كرد كه كار با دموكرات ها درباره قانون اساسی را متوقف خواهدنمود مگر آنكه تحقیقات درباره دولتش متوقف شود.
ترامپ اظهار داشت: بگذارید آنها بازی خودشان را بكنند روزی این حیله و فریب را آشكار می نماییم.
این واكنش دونالد ترامپ به دیدار نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریكا با بعضی از اعضای حزب دموكرات بود كه درباره احتمال استیضاح او رایزنی كردند.
بعد از خودداری مشاور حقوقی سابق كاخ سفید از شهادت دادن در كنگره باوجود صدور احضاریه رسمی، درخواست های نمایندگان دموكرات برای استیضاح دونالد ترامپ بالا گرفته است.
دونالد مك گان روز سه شنبه از شركت در جلسه ای درباره گزارش رابرت مولر، بازرس ویژه تحقیقات روسیه، خودداری كرد. ترامپ در اقدامی بی سابقه گفته مانع پاسخگویی كاركنان كنونی و سابق كاخ سفید به احضاریه های كنگره می شود.
رئیس جمهوری آمریكا در جلسه ای از قبل برنامه ریزی شده قرار بود با نانسی پلوسی و چاك شومر، رهبران حزب دموكرات شركت كند، اما این نشست پس از پنج دقیقه به هم خورد.
بعد از آن ترامپ به خبرنگاران اظهار داشت: "تمام داستان تلاشی برای زمین زدن ما است. به سناتور شومر و پلوسی گفتم به دنبال كاری زیربنایی هستم، این تحقیقات قلابی را تمام كنید.
یك منبع در رابطه با این جلسه به شبكه خبری "سی بی اس" گفت، ترامپ وارد اتاق شده است و به پلوسی و شومر گفته كه سخنان آنها در ارتباط با سرپوش گذاشتن، نسنجیده بوده. او گفته كه پیش از انجام هر كار دیگری دموكرات ها باید به تحقیقاتشان اختتام دهند.
در كنفرانس خبری رهبران دموكرات كه بلافاصله بعد از دیدار با دونالد ترامپ برگزار شد، پلوسی اظهار داشت: "رئیس جمهوری واقعا برای همكاری كنگره و كاخ سفید احترامی قائل نبود. در هر مراسمی من برای رئیس جمهوری ایالات متحده و برای ایالات متحده آمریكا دعا می كنم."
در این كنفرانس خبری شومر نیز اظهار داشت: "ما علاقه مند بودیم و می خواستیم كارهای زیربنایی انجام دهیم. اما واضح بود كه رئیس جمهوری تمایلی ندارد. او به هر بهانه ای متوسل می شد."
شومر، دونالد ترامپ را به "فرار" با كمك یك نقشه "از پیش طراحی شده" متهم كرد و اظهار داشت: "وقتی وارد اتاق شدیم، پرده های آن كشیده شده بود. برای او جایی جلوی ما در نظر گرفته شده بود و او ایستاد و كوشش كرد به ما بگوید چرا كار اساسی نمی نماید. و البته او بعد راهی رز گاردن كاخ سفید شد در صورتیكه نشانه هایی از خودش بروز داد كه مشخص بود از مدت ها قبل آنرا آماده كرده است."
منبع:

1398/03/02
12:31:34
5.0 / 5
4420
تگهای خبر: بال , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
لوازم پرواز
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم