آلمان 23 میلیارد یورو در 2018 برای پناهجویان هزینه كرده است

آلمان 23 میلیارد یورو در 2018 برای پناهجویان هزینه كرده است بازار پرواز: آلمان 23 میلیارد یورو سال قبل میلادی برای كمك به بیشتر از یك میلیون پناهجو در داخل و خارج این كشور هزینه كرده است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، بر طبق یك سند دولتی این رقم نشان دهنده افزایش ۱۱ درصدی هزینه آلمان در امور پناهجویان نسبت به سال قبل تر (۲۰۱۷) با ۲۰.۸ میلیارد یورو است.
آنگلا مركل، صدراعظم آلمان بارها از تصمیم خود در سال ۲۰۱۵ برای باز گذاشتن مرزهایش در جهت پذیرش هزاران نفر از پناهجویان دفاع كرده است.
دولت آلمان در سال پیش از مجموع ۲۳ میلیارد یورو، در كل ۷.۹ میلیارد یورو برای نگهداری مهاجران خارج از اتحادیه اروپا و ارتقای شرایط زندگی در كشورهای میزبان هزینه كرده است كه این رقم ۱۶ درصد نسبت به سال ۲۰۱۷ افزایش یافته است.
هم اكنون ۱۶ ایالت آلمان با میزبانی و اسكان پناهجویانی كه از كشورهای سوریه، عراق و افغانستان آمدند، ۷.۵ میلیارد یورو در سال قبل میلادی از دولت فدرال گرفتند كه این رقم نسبت به سال پیشین ۱۴ درصد افزایش یافته است.
آلیس وایدل، رهبر پارلمانی حزب راست افراطی آلترناتیو برای آلمان از دولت مركل به خاطر هزینه میلیاردها یورو برای پناهجویان انتقاد نمود و اظهار داشت: این استقبال بسیار هزینه بر بوده است.
منبع:

1398/03/04
21:31:55
5.0 / 5
4291
تگهای خبر: بال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
هواپیما کنترلی کاغذی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم