ممانعت سودانی ها از پرواز هواپیمای عربستان در فرودگاه خارطوم

ممانعت سودانی ها از پرواز هواپیمای عربستان در فرودگاه خارطوم بازار پرواز: روزنامه ˮالوئامˮ عربستان با انتشار یك فیلم ویدئویی نوشت، سودانی ها مانع پرواز یك فروند هواپیمای خطوط هوایی عربستان در فرودگاه خارطوم شدند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، خطوط هواپیمایی عربستان در اطلاعیه ای اعلام كرد، هواپیمای سعودی با شماره پرواز (sv۴۶۴) به سبب مانع تراشی كارمندان فرودگاه خارطوم ناگزیر شد با دو ساعت تاخیر از زمین بلند شود.
این خطوط هواپیمایی تاكید كرد، با طرف های مربوطه درباره اهمیت التزام به تدابیر امنیت تمام فرودگاه ها هماهنگی هایی را برقرار كرد.
این در شرایطی است كه رسانه های سودان و شهروندان تاكید نمودند، پرواز هواپیماهای داخلی و بین المللی به صورت عادی در فرودگاه بین المللی "پورت سودان" واقع در خارطوم همزمان با آغاز اعتصاب سراسری ائتلاف گروه های آزادی و تغییر ادامه داشته است.
پروازها در این فرودگاه بدون تعطیلی یا لغو یا تاخیر در حال انجام هستند و هنوز هیچ اظهارنظری درباب لغو یا تاخیر پروازها از طرف شركت هواپیمایی مسافربری سودان صورت نگرفته است.
در این راستا گروهی از خلبانان سودانی روز دوشنبه در اعتراض به طفره رفتن شورای نظامی انتقالی از تحویل قدرت به غیرنظامیان، اعتصاب كردند.
منبع:

1398/03/08
10:09:04
5.0 / 5
4549
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
هواپیمای کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم