راهنمایی مسافران فرودگاه با ربات

راهنمایی مسافران فرودگاه با ربات به گزارش بازار پرواز با همه گیرشدن استفاده از ربات ها برای انجام امور مختلف، پای این ابزار به فرودگاه ها هم باز گردید. شركت ال جی امروز از استفاده از دهها ربات در فرودگاه بین المللی اینچئون سئول آگاهی داد.


 وظیفه این ربات ها راهنمایی مسافران است. ال جی در ابتدای سال جاری میلادی استفاده آزمایشی از این ربات ها را برای بررسی قابلیت های آنها به مدت ۵ ماه آغاز كرده بود.
در جریان این آزمایش ها مهندسان ال جی موفق به شناسایی نقاط ضعف و قوت این ربات ها و ارتقای عملكرد آنها شدند. زیرا در مواردی ربات های یادشده در انجام وظایف محوله با اشكال مواجه شده بودند.
ربات هایی كه در فرودگاه سئول به كار گرفته می شوند به دو دسته كلی تقسیم می شوند. یكی ربات های راهنما و دیگری ربات های نظافتچی. ربات های راهنما با مسافران تعامل می كنند و به علت نصب یك نرم افزار تشخیص صدا می توانند به زبان های كره ای، انگلیسی، چینی و ژاپنی صحبت كنند.
این ربات ها شما را از محل رستوران ها، گیت پروازی مربوطه و ... مطلع می كنند. ربات های نظافتچی هم با بررسی شرایط فرودگاه می توانند به سرعت نقاط آلوده را شناسایی و تمییز كنند.
 

1396/04/31
21:17:41
5.0 / 5
5086
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
پهپاد
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم