ستاری خبر داد

تهران برای بار دوم جزو ۵۰ شهر فناور دنیا شناخته شد

تهران برای بار دوم جزو ۵۰ شهر فناور دنیا شناخته شد به گزارش بازار پرواز معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اظهار داشت: امسال سال دومی است كه تهران به علت مراكز دانشگاهی، پژوهشگاهی و دسترسی به نیروهای انسانی جزو ۵۰ شهر فناور دنیا شناخته شده است.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، سورنا ستاری در هفدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارك علم و فناوری پردیس كه بامداد امروز برگزار شد، اظهار داشت: امسال هفدهمین سال برگزاری این اجلاس است اما پارك فناوری پردیس عملا ۱۰ سال است كه وارد فاز اجرایی شده است.
وی با اشاره به اینكه امروز فاز سوم این پارك راه اندازی می شود، اظهار داشت: ساخت فاز سه از سال قبل شروع شده و به تعویق انداختن آن به سال آینده خیلی می تواند دیر باشد چونكه با وجود اینكه هنوز تكمیل نشده ۵۰ الی ۶۰ متقاضی دارد.
ستاری با اشاره به اینكه اقتصاد دانش بنیان در حال دیده شدن در كشور است، اظهار داشت: خلاقیت پایه اقتصاد به حساب می آید به صورتی كه می توان گفت با خلاقیت و نوآوری می توان اقتصاد دانش بنیان را در كشور پایه ریزی كرد.
وی با اشاره به اینكه همواره پارك فناوری پردیس با مصائب و مشكلات زیادی رو به رو است، اظهار داشت: ما به مسؤلان محلی پردیس ثابت می نماییم كه این شهر خوابگاه نیست اینجا از خارج از كشور متقاضی دارد و می تواند منبع جذب نیروهای انسانی متخصص از تهران و خارج از كشور داشته باشد.
ستاری با تاكید بر اینكه پارك فناوری پردیس اقتصاد دانش بنیان تهران به حساب می آید، اظهار داشت: امسال سال دومی است كه شهر تهران جزو ۵۰ شهر فناور دنیا شناخته شده و آن هم به علت وجود مراكز دانشگاهی، پژوهشگاه ها، دسترسی به نیروی انسانی و فرهنگ اقتصاد دانش بنیان است كه پایه اقتصاد دانشی را فراهم می آورد.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه كرد: اگر می خواهیم در پارك فناوری پردیس جهشی داشته باشیم نباید سنگ اندازی نماییم باید همواره از متقاضیان حمایت نماییم و با افرادی كه مانع تراشی می كنند برخورد داشته باشیم.
وی افزود: ما باید ثابت نماییم می توانیم شهر تهران را كه یك مسئولیت بزرگ برای ما به حساب می آید متحول سازیم.
ستاری تصریح كرد: همه ما در یك جبهه مبارزه می نماییم و هدف ما توسعه اقتصاد دانش بنیان و اشتغال تحصیل كرده است.

1398/06/09
19:11:34
5.0 / 5
4350
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
کوادکوپتر
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم