مقتدی صدر: آنچه در عراق رخ می دهد، به منزله اعلام اختتام دولت می باشد

مقتدی صدر: آنچه در عراق رخ می دهد، به منزله اعلام اختتام دولت می باشد به گزارش بازار پرواز رهبر جریان صدر عراق اشاره كرد: آنچه در عراق رخ می دهد به منزله اعلام اختتام دولت و تبدیل شدن به یك كشور آشوب است.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، به نقل از سایت النشره، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق اشاره كرد: اگر دولت اقداماتی جدی اتخاذ نكند، من برائت از آنرا اعلام می كنم.
او همینطور اشاره كرد: آنچه در عراق رخ می دهد به منزله اعلام اختتام دولت و تبدیل شدن به یك كشور آشوب است.
پیش تر رهبر جریان صدر عراق در توییتر نوشته بود: من مسائل مهمی را به عادل عبدالمهدی، نخست وزیر عراق بعنوان نصیحت برادرانه كه به وی در فعالیتش كمك خواهدنمود گوشزد می كنم و این ها خواسته هایی است كه مرجعیت و مردم خواستار تحقق آن هستند.
وی ادامه داد: نكته اول پایبندی كامل به مستقل بودن در تصمیم گیری و عدم جانبداری از موضع برخی طرف ها به ضرر طرف های دیگر است. نكته دوم پرونده خدمات رسانی است كه همچنان بدون حل باقی مانده است. ما از نخست وزیر می خواهیم برای خدمات رسانی تلاش كند چونكه مردم بسیار لطمه دیده اند و دیگر نمی توانند صبر كنند. نكته سوم این است كه ما شاهد هیچ پیشرفتی در پرونده مبارزه با فساد نبوده ایم و این سكوت در واقع مجوزی به فاسدان برای ادامه فعالیتشان است. نكته چهارم حفظ هیبت دولت و نهادهای امنیتی آن و استقلال در تصمیم و عدم تردید در مجازات كسانی است كه برای تضعیف نهادهای امنیتی تلاش می كنند.
منبع:

1398/06/15
11:51:43
5.0 / 5
4345
تگهای خبر: خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هواپیما کنترلی کاغذی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم