برآورد انعقاد قرارداد ۲۰۰میلیارد تومانی در حوزه پهپادها

برآورد انعقاد قرارداد ۲۰۰میلیارد تومانی در حوزه پهپادها به گزارش بازار پرواز دبیراجرایی برگزاری رویداد عرضه دستاوردهای حوزه پهپاد اظهار داشت: پیشبینی می شود در انتهای این رویداد قراردادهایی تا دویست میلیارد تومان منعقد شود.به گزارش بازار پرواز به نقل از مهر، حامد سعیدی دبیركارگروه پهپادهای غیرنظامی كشور و دبیر برگزاری رویداد عرضه فناوریهای كشور در حوزه فناوری های در رابطه با پهپادها امروز در حاشیه این رویداد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در این نمایشگاه بیشتر از پنجاه شركت و موسسه ارزیابی شده فناور حضور داشتند.
وی با اشاره به اینكه بعضی از این فناوران در عرصه تولید، طراحی و عرضه خدمات فعالیت می نمایند، بیان كرد: محصولات جدیدی در این نمایشگاه ارائه شدند كه پنج محصول به مرحله رونمایی رسیدند.
به گفته سعیدی، پهپادهای دوزیست، سه زیست، پرنده های تركیبی هواپیما و مولتی روتور، پرنده های هیبریدی و... هستند.
سعیدی با اشاره به براورد نمایشگاه از فروش و قراردادها اظهار داشت: پیشبینی كرده ایم كه حدود صدمیلیاردتومانی برای پهپادهای كشاورزی و سنجشی داریم. پنجاه میلیارد تومان در حوزه خدمات بازاری، سمپاشی و نقشه برداری و حدودپنجاه میلیارد در زمینه خدمات مربوط به مجموعه های زنجیره تامین قرارداد منعقد می شود.
وی افزود: در مجموع حدود دویست میلیارد فعالیت احصا شده است.
دبیركارگروه پهپادهای غیرنظامی كشور با تاكید بر لزوم سرعت توسعه پهپادها اظهار داشت: هم اكنون علاوه بر نیاز، تولیدكننده و سرمایه گذار هم وجود دارد ازاین رو به جای فرایند پنج ساله درصدد هستیم با چنین رویدادهایی زمان كوتاه تری به مرحله تجاری سازی برسند.

1398/06/27
22:14:56
5.0 / 5
4490
تگهای خبر: پهپاد , تولید , خدمات , سرعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
پهپاد
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم