رئیس پژوهشگاه دانشگاه آزاد خبر داد؛

ارائه ۳۰۰ محصول دانشگاه آزاد در نمایشگاه فناوری های نانو

ارائه ۳۰۰ محصول دانشگاه آزاد در نمایشگاه فناوری های نانو بازار پرواز: رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه 300 محصول نانوفناوری این دانشگاه در دوازدهمین نمایشگاه فناوری های نانو آگاهی داد.به گزارش بازار پرواز به نقل از دانشگاه آزاد، بابك نگاهداری امروز در حاشیه امضای تفاهم نامه با شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری كه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، اظهارداشت: یكی از حوزه های اصلی كه این دانشگاه در آن قابلیت های بالایی دارد و در دوره جدید تمركز مدیریتی بیشتری پیدا كرده، شبكه آزمایشگاهی است. بدین سبب اتصال شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به مجموعه شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اتفاق فرخنده ای است.
وی اضافه كرد: تعامل و همكاری با شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، طی دو سال قبل مورد پیگیری قرار|گرفت و امروز هم به جهت اینكه ابعاد جدیدی از این همكاری را با قوت بیشتری نسبت به گذشته پیش ببریم، یك تفاهم نامه با فعالیت های جدید و متناسب با شرایط جدید به امضا رسید.
نگاهداری با اشاره به اینكه تلاش داریم تمامی مراكز آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی را به شبكه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری وصل نماییم، گفت: تحقق این امر نیاز به تسریع در روند دارد.
وی تصریح كرد: دانشگاه آزاد اسلامی موفقیت ها و دستاوردهای خوبی در حوزه نانو داشته و الان با ارائه ۳۰۰ محصول نانو كه ۵۰ محصول آن به مرحله بازار و فروش رسیده، در دوازدهمین نمایشگاه فناوری های نانو حضور یافته است.
وی اشاره كرد: این حضور فرصت خوبی بود كه در خلال برگزاری نمایشگاه نانو بتوانیم تفاهم نامه همكاری امضا نماییم و تمركز بیشتری به اتصال این دو شبكه اجتماعی داشته باشیم.
رشد ۶۰ درصدی محصولات نانو ارائه شده در دوازدهمین نمایشگاه
رئیس پژوهشگاه و شبكه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی اشاره كرد: محصولات نانوی ارائه شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی در دوازدهمین نمایشگاه فناوری های نانو بیشتر از ۶۰ درصد رشد داشته است. این مساله نشان داده است پژوهشگران و مراكز تحقیقاتی نانو فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در این عرصه تمركز و سرمایه گذاری ویژه ای انجام داده است.


منبع:

1398/07/21
23:16:36
5.0 / 5
4813
تگهای خبر: بال , جت , فناوری , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم