واشنگتن پست:

عربستان و آمریكا تامین بودجه حضور نیروهای آمریكایی را بررسی می كنند

عربستان و آمریكا تامین بودجه حضور نیروهای آمریكایی را بررسی می كنند بازار پرواز: واشنگتن پست فاش كرد، آمریكا و عربستان درباره تامین بودجه حضور نیروهای آمریكایی در خاك این كشور در حال مذاكره هستند.


به گزارش بازار پرواز به نقل از ایسنا، منابع دولت آمریكا به این روزنامه فاش كردند، دو طرف در حال بررسی تقسیم هزینه های مالی به دنبال تقویت حضور نظامی آمریكا به منظور تضمین پشتیبانی از عربستان در مقابل حملات به تاسیسات نفتی حیاتی این كشور هستند.
انتظار می رود عربستان مبالغی را به منظور مدرنیزه سازی پایگاه آمریكا در خاك این كشور ارائه كند و هزینه های خدمات حمایت لجستیك به این كشور را برعهده بگیرد.
واشنگتن پست نوشت: ژنرال مارك میلی، رئیس ستاد مشترك آمریكا بتازگی با مقامات سعودی درباره استقرار رادارها و ضدهوایی ها و تجهیزات نظامی جدید دیگر در خاك عربستان مذاكره كرد.
هفته گذشته میخائیل بوگدانف، فرستاده ویژه رئیس جمهوری روسیه در امور خاورمیانه و آفریقا اعلام كرد، طرح های آمریكا برای تقویت حضور نظامی عربستان منجر به تنش در منطقه خلیج فارس می شود.
واشنگتن قبلا طرح های خود برای استقرار سلاح های بیشتر در عربستان را اعلام نموده بود به طوریكه تعداد نظامیان آمریكایی را به ۳۰۰۰ تن خواهد رساند. مقامات آمریكایی به بازدارندگی ایران در منطقه اشاره كردند.1398/09/07
11:59:47
5.0 / 5
4750
تگهای خبر: بال , خدمات , رادار , هوایی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
هواپیما کنترلی
بازار پرواز
flybazar.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بازار پرواز محفوظ است

بازار پرواز

فروش هواپیمای کنترلی و کوادکوپتر و لوازم